W związku ze spotkaniami eliminacyjnymi do Mistrzostw Europy 2020 bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie na start można otrzymać darmowe bonusy w postaci: freebetu 29 PLN, bonusu do 1200 PLN oraz Cashbacku do 200 PLN.

Zakład Bez Ryzyka w STS. 200 PLN dla nowych graczy!
STS Bonus bez ryzyka

STS Bonus bez ryzyka

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, którzy wcześniej nie posiadał konta u bukmachera STS.

Promocja dostępna jest graczom do 14 października do godziny 23:59.

Podstawowy krok jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego jedynie dokonać na stronie bukmachera www.sts.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy podać tam swoje dane.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w STS?

Chcąc aktywować ten bonus wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE. Dzięki niemu legalny bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Już na start gracz otrzyma darmowy freebet o wartości 29 PLN. Darmowe środki znajdą się na koncie gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus za depozyt do 1200 PLN od STS

Bukmacher STS zwiększa pierwszy depozyt swoim graczom przyznając środki równowartości wpłaty. Użytkownik maksymalnie może otrzymać bonus o wartości 1200 PLN.

Bukmacher STS: Zakład bez ryzyka do 200 PLN

Dodatkowo pierwszy zakład po rejestracji u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka.

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie i jaki będzie jego kurs łączny. Jeśli okaże się, że kupon został rozliczony jako wygrany to cała kota znajdzie się na koncie gracza.

W razie przegranej bukmacher dokona zwrotu 100% stawki. Maksymalnie gracz może otrzymać 200 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie typy muszą zostać rozliczone do 14 października do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS
Następny artykułEliminacje Mistrzostw Europy mniejsze przegrane u bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.