Przed nami KSW 52 w Gliwicach, gdzie to dojdzie do takich walk, jak chociażby Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to przyznaje darmowy voucher o wartości 25 PLN.

Darmowe bonusy na KSW 52

Darmowe bonusy na KSW 52

Oferta skierowana jest do każdego graca, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja aktywna jest typerom w dniach od 06.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 07.12.2019 r. do godziny 23:59.

W tym okresie gracz musi pobrać aplikację mobilną bukmachera STS ze strony www.sts.pl, a następnie zainstalować ją na urządzeniu mobilnym. Ten proces nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

darmowy kod promocyjny betfan

Następnie trzeba zalogować się do aplikacji mobilnej bukmachera STS i wyrazić chęć odebrania bonusu. Można to wykonać jedynie w bocznym menu aplikacji w sekcji Bonusy i akcje.

To sprawi, że darmowy voucher znajdzie się na koncie typera i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje nowym graczom najnowszy bonus powitalny, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez depozytu
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc liczyć na te bonusy gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rozstrajanym. Warto jest wiedzieć, ze później już typer takiej możliwości nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS: Bonusy dla graczy na KSW 52
Następny artykułLiga Mistrzów. Gotówka do wygrania. Pula nagród 5000 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.