Przed nami KSW 52 w Gliwicach, gdzie to dojdzie do takich walk, jak chociażby Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to przyznaje darmowy voucher o wartości 25 PLN.

Voucher za darmo na KSW 52 od bukmachera STS
Darmowe bonusy na KSW 52

Darmowe bonusy na KSW 52

Oferta skierowana jest do każdego graca, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja aktywna jest typerom w dniach od 06.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 07.12.2019 r. do godziny 23:59.

W tym okresie gracz musi pobrać aplikację mobilną bukmachera STS ze strony www.sts.pl, a następnie zainstalować ją na urządzeniu mobilnym. Ten proces nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Voucher za darmo na KSW 52 od bukmachera STS
darmowy kod promocyjny betfan

Następnie trzeba zalogować się do aplikacji mobilnej bukmachera STS i wyrazić chęć odebrania bonusu. Można to wykonać jedynie w bocznym menu aplikacji w sekcji Bonusy i akcje.

To sprawi, że darmowy voucher znajdzie się na koncie typera i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje nowym graczom najnowszy bonus powitalny, w którego skład wchodzą:

  • freebet bez depozytu
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc liczyć na te bonusy gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rozstrajanym. Warto jest wiedzieć, ze później już typer takiej możliwości nie będzie posiadał.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS: Bonusy dla graczy na KSW 52
Następny artykułLiga Mistrzów. Gotówka do wygrania. Pula nagród 5000 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.