Już w sobotę 9 listopada w Zagrzebiu odbędzie się KSW 51. Podczas tej gali dojdzie chociażby do takich starć jak Mańkowski vs Bakocević, Pudzianowski vs Jun czy też Raćić vs Stasiak. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję swoim swoim, jak voucher o wartości 40 PLN i bezpieczny zakład.

Voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51 od bukmachera STS
KSW 51: Voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład od bukmachera STS

KSW 51: Voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład od bukmachera STS

Oferta promocja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS.

Darmowy voucher 40 PLN bez wpłaty od STS

Bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy voucher o wartości 40 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Chcąc do otrzymać należy najpierw pobrać aplikację mobilną ze strony www.sts.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces w żadnym wypadku nie zajmie graczowi zbyt wiele czasu.

Promocja dostępna jest graczom do soboty 9 listopada do godz. 23:59.

Po spełnieniu tych warunków należy zalogować się do aplikacji mobilnej i wyrazić chęć odebrania bonusu. Można to jedynie wykonać w bocznym meczu aplikacji „bonusy i akcje”.

To wszystko sprawi, że voucher o wartości 40 PLN znajdzie się na koncie gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51 od bukmachera STS
bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS

Bezpieczny zakład na KSW 51 od bukmachera STS

Każdy gracz może również skorzystać z „Bezpiecznego zakładu” na zmagania w KSW 51. Gracz nie musi nigdzie zgaszać swojego udziału, anni też się zapisywać.

W ramach te akcji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których będą znajdować się DOKŁADNIE trzy zdarzenia. Kurs każdego ze zdarzeń nie może być mniejszy niż 1.50.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ ciekawych stać nie zabraknie, a przed nami chociażby takie pojedynki jak Mańkowski vs Bakocević, Pudzianowski vs Jun czy też Raćić vs Stasiak.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 21 PLN.

Jeśli zagrany kupony okaże się wygrany to dobrze. Cała kwota znajdzie się na koncie gracz. W razie przegranej bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać takie bonusy jak chociażby:

  • freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie bez wpłaty własnej
  • bonus równowartości pierwszego depozytu, aż do 1200 PLN

Chcąc dokonać aktywacji tego pakietu powitalnego wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarski typer u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN
Następny artykułBezpieczny zakład na mecz Izrael vs Polska u bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.