Bukmacher STS przygotował graczom bardzo ciekawy konkurs, w którym to nagrodzi łącznie stu użytkowników, którzy uzbierają najwięcej punktów w ramach akcji „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”.

Turniej u bukmachera STS z pulą nagród 15 000 PLN na wirtualne Sporty i Betgames.
Sporty wirtualne i Betgames. Bonusy dla typerów

Sporty wirtualne i Betgames STS. Bonusy dla typerów

Obecnie oferty bukmacherów w żadnym wypadku nie są bogate, ponieważ zdecydowana większość lig nie rozgrywa swoich pojedynków.

W związku z tym zdecydowana większość graczy obstawia chociażby sporty wirtualne. Sporą popularnością cieszy się również hit STS, czyli Betgames. Użytkownicy w sposób legalny mogą ta grać i to za prawdziwe pieniądze w takie gry, jak poker, wojna i bakarat.

Dodatkowo bukmacher STS przygotował konkurs swoim graczom – „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, który to trwa w dniach od 8 do 19 kwietnia do godz. 23:59.

Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać, a zrobić to trzeba w dwa niezwykle proste sposoby. Pierwszy z nich jest to zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie obowiązkowo trzeba kliknąć w guzik „Dołącz”, który znajduje się w zakładce tego konkursu.

Konkurs z nagrodami. Gotówka do wygrania.

Po spełnieniu powyższych warunków gracz musi już zbierać punkty, które są przyznawane wyłącznie za zawarte zakłady:

  • za kupony przegrane – stawka x 0,88
  • za kupony wygrane – stawka x kurs x 0,88

Bukmacher STS w ramach tego konkursu dopuszcza kupony pojedyncze oraz wielozdarzniowe, których kurs całkowity nie jest mniejszy niż 1.50.

Jednak istotną sprawą jest fakt, ze na zakładzie mogą znajdować się wyłączenie typy z:

  • sportów wirtualnych, tj. piłki nożnej, tenisa, koszykówki, wyścigów konnych oraz psów;
  • Betgames, tj pokera, wojny i bakarat

Stawka każdego zakładu promocyjnego nie może być mniejsza niż 5 PLN. Natomiast z oferty automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady, które miały miejsce zawarte za środki bonusowe.

Turniej u bukmachera STS z pulą nagród 15 000 PLN na wirtualne Sporty i Betgames.
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W ramach tego konkursu nagrody trafią do stu graczy, którzy uzbierali największą ilość punktów. I pomiędzy nimi zostanie podzielona pula nagród, czyli 15 000 PLN:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce3 000 PLN
2 Miejsce2 000 PLN
3 Miejsce1 250 PLN
4-5 Miejsce750 PLN
6-10 Miejsce500 PLN
11-15 Miejsce250 PLN
16-25 Miejsce100 PLN
26-50 Miejsce50 PLN
51 – 100 Miejsce25 PLN

Nagrody znajdą sie na kontach graczy najpóźniej do dnia 24 kwietnia 2020 r. do godz. 23:59.

Aktualny kod promocyjny w STS 2020:

Nie masz jeszcze konta u bukmachera STS? Nie da się ukryć, że jest to najlepsza okazja, aby je założyć. Przyczyna tego jest prosta, a mianowicie mecze można obstawiać jedynie przez internet.

W dodatku legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną swoim graczom, w której to typerzy już na sam początek mogą otrzymać:

  • bonus bez wpłaty własnej o wartości
  • premię za depozyt do

Na te darmowe środki gracz będzie mógł liczyć jedynie pod warunkiem, że wpisze specjalne hasło promocyjne „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus na Ligę Mistrzów od legalnego bukmachera STS.
Następny artykułBetting 2021: Toughest situational spot for every Euro team
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.