W kobiecym tenisie rozgrywany jest turniej WTA Finals, czyli turniej zawodniczek sezonu 2019. W związku z tym bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której to zmniejsza przegrane.

Tenis: WTA Finals - freebet od bukmachera STS
STS darmowe bonusy

STS darmowe bonusy

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 26 do 31 października. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się wyłącznie dwa zdarzenia na dokładny wynik dwóch dowolnych pojedynków podczas WTA Finals.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.60.

W poniedziałek 28 października dojdzie chociażby do takich starć jak, m.in. Pliskova vs Svitolina oraz Andreescu vs Halep.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 21 PLN. Jednak należy wiedzieć, że z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako przegrany w zamian Tenis: WTA Finals freebet od bukmachera STS przyzna mu freebet o wartości 10 PLN. W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

STS: Najnowszy kod promocyjny

Bukmacher STS oferuje na start dla nowych graczy pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać już za samą rejestrację bonus bez depozytu o wartości 29 PLN.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto gracza trafi bonus równowartości depozytu, gdzie maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPula 10 000 PLN na Ligę Mistrzów u bukmachera STS
Następny artykułNajnowszy pakiet na start u bukmachera STS. Bonus do 1429 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.