Z okazji spotkań rewanżowych w piłkarskiej Lidze Mistrzów legalny bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać bonus nawet o wartości 100 PLN.

STS zwiększa depozyt swoim graczom. Bonus do 100 PLN
Premia dla typerów Ligi Mistrzow w STS

Premia dla typerów Ligi Mistrzów w STS

Trzeba powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawe piłkarskie wieczory. Bowiem dojdzie do bardzo emocjonujących starć, jak chociażby PSG vs Bayern Monachium, Chelsea vs Porto, Borussia Dortmund vs Manchester City oraz Liverpool vs Real Madryt.

Na tą okazję legalny bukmacher STS przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną „Bonus od depozytu do 100 PLN”, która dostępna jest wszystkim graczom do 14 kwietnia do godziny 23:59. Chcąc z niej skorzystać należy koniecznie do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Premia 100% za depozyt do 100 PLN

Zadaniem graczy w promocji „Bonus od depozytu do 100 PLN” jest dokonanie wpłaty na swoje konto, a następnie zagranie kuponu za minimum 50 PLN.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ z oferty przedmeczowej na piłkarską Ligę Mistrzów. Chociaż na uwadze trzeba mieć, iż wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 14 kwietnia do godziny 23:59.

STS zwiększa depozyt swoim graczom. Bonus do 100 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma bonus w wysokości 50% dokonanego depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 100 PLN. I to bez znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać darmowe środki środki już na sam start:

  • bonus o wartości 29 PLN bez żadnej wpłaty
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Chcąc skorzystać z powyższych bonusów koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Należy mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to osiągnąć.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i odbierz bonus od STS
Następny artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane za typowanie Esportu
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.