Obstawiasz zakłady na sporty wirtualne? Jak tak to warto jest skorzystać z promocji, jaką przygotował bukmacher STS, który zmniejsza przegrane swoim graczom. Bowiem na przestrzeni całego tygodnia od poniedziałku do niedzieli bukmacher dokona zwrotu połowy stawki za trzy pierwsze przegrane kupony.

STS zmniejsza stawki na przegrane kupony ze sportów wirtualnych
Mniejsze przegrane na sporty wirtualne u bukmachera

Mniejsze przegrane na sporty wirtualne u bukmachera

Jedynie gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty mogą wziąć udział w tej promocji.

Jest to akcja tygodniowa i trwa od poniedziałku do niedzieli, aż do odwołania. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać. Główny warunek promocji to fakt, że na kuponie muszą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych.

Nie można zapominać o promocji jaką ma bukmacher dla nowych graczy – bonus bez wpłaty – 29 PLN. Więcej informacji:

Kupony są rozliczane na przestrzeni całego tygodnia, od poniedziałku do niedzieli. Jeżeli w tym czasie będziesz miał, trzy bądź więcej kuponów przegranych. To bukmacher STS dokona zwrotu połowy stawki za trzy pierwsze przegrane kupony.

Ilość zdarzeń na kuponie jest dowolna. Jednak wszystkie z nich musza pochodzić z oferty sportów wirtualnych. A mogą być to zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowego.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki, za jakie zostanie zawarty kupon muszą pochodzić z konta głównego. Granie freebetmi bądź innymi środkami sprawi, że dany kupon nie bierze udziału w promocji.

Otrzymany bonus będzie można wypłacić, jeżeli spełnimy następujące warunki:

  • dokonamy trzykrotnego obrotu, otrzymaną wartością
  • w obrocie biorą jedynie kupony wygrane
  • kurs kuponu musi wynieść minimum 1.91

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułKobayashi zdobywcą Pucharu Świata w skokach narciarskich 2019
Następny artykułBonus za pierwszą wpłatę od bukmachera STS. Nawet do 1000 PLN!
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.