Jedna z aktywnych promocji legalnego bukmachera STS to „Mobilny bonus 25 PLN”. W ramach tej akcji każdy gracz może otrzymać darmowy voucher o wartości 25 PLN bez dokonania wpłaty.

STS: Voucher mobilny 25 PLN za darmo
Bonus za darmo od STS 2020

Bonus za darmo od STS 2020

Z tej oferty promocyjnej może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, ale co istotne wcześniej nie posiadał aplikacji mobilnej wspomnianego operatora.

Użytkownicy z tej promocji mogą skorzystać najpóźniej do 31 grudnia do godz. 23:59.

Pierwsza czynność jaką trzeba wykonać trzeba pobrać aplikację mobilną na telefon lub tablet ze strony bukmachera STS.pl. Ten proces graczom nie zajmie w żadnym wypadku zbyt wiele czas. Następnie trzeba ją zainstalować.

STS: Voucher mobilny 25 PLN za darmo
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Po wykonaniu tych czynności gracz musi wyrazić chęć odebrania darmowego vouchera o wartości 25 PLN.

Trzeba to zrobić poprzez zalogowanie się na swoje konto poprzez pobraną aplikację mobilną. I zaakceptować bonus w sekcji „Akcje i bonusy” w bocznym menu aplikacji.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie darmowe środki o wartości 25 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Kod na bonus bez depozytu od bukmachera STS 2020

Bukmacher STS oferuje graczom pakiet powitalny, w skład którego wchodzą:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 20 PLN
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Użytkownicy z tych bonusów będą mogli skorzystać pod warunkiem, że wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest mieć na uwadze to, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs typerski na Turniej Czterech Skoczni. Pula nagród 10 000 PLN.
Następny artykułBonus 30 złotych od STS na mecz Tottenham – Liverpool
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.