Legalny bukmacher STS oferuje na start najnowszy pakiet powitalny, w którego skład wchodzą freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

STS 2400 PLN
Barcelona – Real Madryt bonus od bukmachera STS

Barcelona – Real Madryt bonus od bukmachera STS

Z powyższych bonusów może skorzystać ta osoba, która wcześniej nie posiadała konta u legalnego bukmachera STS.

Podstawowa czynność w tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera www.sts.pl. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty i nie zajmie zbyt wiele czasu.

Freebet na start bez depozytu od legalnego bukmachera STS

Pakiet powitalny, czyli freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za pierwszą wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN będzie aktywny pod warunkiem, że typer wpisze kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Gracz już na sam start otrzymuje darmowe środki w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

STS 2400 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus za wpłatę do 1200 PLN od STS

Warto jest mieć na uwadze fakt, że pierwsza wpłata u bukmachera STS jest objęta promocją, ponieważ operator przyznaje bonus równowartości depozytu:

Przykład: Użytkownik wpłacił na swoje konto bukmacherskie 800 PLN. Taką samą wartość otrzyma w gratisie w formie środków bonusowych. Razem będzie posiadał 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Użytkownik maksymalnie może otrzymać bonus w wysokości 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN od STS:

Bukmacher STS oferuje w najnowszy swoim pakiecie powitalny pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy zagrać dowolny kupon SOLO lub AKO, który zostaje rozliczony do 18.12.2019 roku do godziny 23:59.

Jak zakład okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher STS dokona zwrotu całej stawki. W STS bonus maksymalnie typer może otrzymać nawet 200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na zakłady bukmacherskie od STS na mecz Barcelona – Real Madryt
Następny artykułKonkurs typerski na Turniej Czterech Skoczni. Pula nagród 10 000 PLN.
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.