Legalni bukmacherzy w Polsce robią co mogą żeby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy. Polski bukmacher STS nie zostaje w tyle, dzięki temu korzystają klienci tego bukmachera ponieważ teraz STS oferuje darmowy bonus bez depozytu. 29 PLN to najwyższy tego typu bonus w Polsce. Żeby go odebrać trzeba podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE.

bonus bez depozytu w sts jaki kod wpisać
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny to: BETONLINE

Kod promocyjny STS: BETONLINE

Żaden inny bukmacher w Polsce nie oferuje tak wiele za darmo. Darmowe 29 PLN bez konieczności wpłaty własnych pieniędzy zaproponować mógł tylko bukmacher STS. Dlaczego? ponieważ obecnie jest to najlepszy legalny bukmacher w Polsce. STS zna chyba każdy kto choć trochę interesuje się zakładami bukmacherskimi, ten bukmacher od wielu już lat dostarcza Polakom możliwość obstawiania meczów, najpierw w punktach stacjonarnych, a teraz przez internet.

Ok, ale jak odebrać ten darmowy bonus bez depozytu? To bardzo proste, jedyne co musimy zrobić to założyć konto u bukmachera na www.sts.pl i podczas tej rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

To wszystko! Po około godzinie na naszym koncie STS pojawi się 29 PLN, które będziemy mogli wykorzystać na obstawianie całej oferty zakładów bukmachera STS. Żeby ten darmowy bonus wypłacić na nasze konto bankowe musimy wcześniej bonus obrócić trzykrotnie po kursie nie mniejszym nić 1.91.
Jak więc widać nawet warunki obrotu są bardzo atrakcyjne, nie tak jak u innych bukmacherów, którzy chcą wygórowanych, niemal niemożliwych do obrotu warunków.

_____________________
STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.