Legalni bukmacherzy w Polsce robią co mogą żeby przyciągnąć do siebie jak najwięcej graczy. Polski bukmacher STS nie zostaje w tyle, dzięki temu korzystają klienci tego bukmachera ponieważ teraz STS oferuje darmowy bonus bez depozytu. 29 PLN to najwyższy tego typu bonus w Polsce. Żeby go odebrać trzeba podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE.

bonus bez depozytu w sts jaki kod wpisać
Nowy bonus w STS – Zakład bez ryzyka 100 PLN

Nowy bonus w STS – Zakład bez ryzyka 100 PLN

Żaden inny bukmacher w Polsce nie oferuje tak wiele za darmo. Darmowe 100 PLN bez konieczności wpłaty dużych pieniędzy zaproponować mógł tylko bukmacher STS. Dlaczego? Ponieważ obecnie jest to najlepszy legalny bukmacher w Polsce. STS zna chyba każdy, kto choć trochę interesuje się zakładami bukmacherskimi, ten bukmacher od wielu już lat dostarcza Polakom możliwość obstawiania meczów, najpierw w punktach stacjonarnych, a teraz przez internet.

Ok, ale jak odebrać ten darmowy bonus bez ryzyka? To bardzo proste, jedyne co musimy zrobić to założyć konto u bukmachera na www.STS.pl i podczas tej rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE.

polski bukmacher sts bonus bez wpłaty
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

To wszystko! Po około godzinie na naszym koncie STS pojawi się darmowe 100 PLN, które będziemy mogli wykorzystać na obstawianie całej oferty zakładów bukmachera STS. Żeby ten darmowy bonus wypłacić na nasze konto bankowe, musimy wcześniej bonus obrócić trzykrotnie po kursie nie mniejszym nić 1.91.
Jak więc widać nawet warunki obrotu są bardzo atrakcyjne, nie tak jak u innych bukmacherów, którzy chcą wygórowanych, niemal niemożliwych do obrotu warunków.

Aktualne bonusy bukmachera STS online

To oczywiście nie wszystkie promocje i bonusy jakie oferuje Polski bukmacher STS. Jako lider zakładów sportowych w Polsce nie może sobie pozwolić na gorszą ofertę promocyjną niż inni legalni bukmacherzy w Polsce. Dlatego też STS przygotował oprócz bonusu bez depozytu także świetny bonus od pierwszej wpłaty do kwoty aż 1200 PLN.

Żeby otrzymać bonus powitalny w STS należy podczas rejestracji konta na stronie www.STS.pl zaznaczyć opcję: „Chcę otrzymać swój bonus startowy!” Bonus zostanie przyznany automatycznie po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty gracza. Kod promocyjny STS wpisujemy wyłącznie podczas rejestracji nowego konta typerskiego.

W celu wypłaty środków bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Przykładowo otrzymując 100 zł bonusu, należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 300 zł. Do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1,91. Po spełnieniu warunków środki zostaną przypisane do konta depozytowego skąd będą mogły zostać wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.

_____________________
Polski bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawienie meczy eliminacyjnych z extra bonusem od STS
Następny artykuł15 000 PLN dla graczy za obstawienie sportów wirtualnych w STS
STS to w tej chwili najlepszy Polski bukmacher online. Wysokie kursy, bogata oferta zakładów, niska marża to atuty tego bukmachera. STS oferuje świetny bonus bez ryzykado kwoty aż 140 PLN. Aktualny kod promocyjny STS: BETONLINE