W najbliższą sobotę, tj 7 grudnia odbędzie się KSW 52 w Gliwicach. Z tej okazji bukmacher STS zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom, przyznając freebet o wartości 22 PLN za przegrany zakład.

STS: Bonusy dla graczy na KSW 52
KSW 52 promocje bukmacherskie za darmo

KSW 52 promocje bukmacherskie za darmo

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest typerom w dniach 5.12 od godz. 01:00 do 7.12 do godz. 17:00. Warto jest wiedzieć, że swojego udziału w tej akcji gracze, nie muszą nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na którym kuponie będą znajdować się dokładnie trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

STS: Bonusy dla graczy na KSW 52
Bonus za rejestracje bez depozytu

Jest na pewno z czego wybierać, bowiem dojdzie do kilku ciekawych walk, jak chociażby Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger.

Trzeba jednak wiedzieć, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Bukmacher STS wymaga, żeby każdy zakład został zagrany za równą kwotę 44 PLN. Wykluczone są natomiast zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki i został on rozliczony jako wygrany to wspaniale. Cała kwota znalazła się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 22 PLN.

Jaki jest najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na start na darmowe środki, takie jak:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości pierwszego depozytu, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.

Chcąc dokonać pakietu powitalnego wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMobilny voucher 25 PLN od STS na start bez wpłaty własnej
Następny artykułVoucher za darmo na KSW 52 od bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.