Z okazji powrotu zmagań piłkarskiej Ekstraklasy bukmacher STS przewidział najnowszy pakiet powitalny, w którym to oferuje nowym graczom pierwszy kupn jest bez ryzyka. Jednak to nie wszystko!

STS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.
Cashback na start u bukmachera STS. Zwrot do 200 PLN.

Cashback na start u bukmachera STS. Zwrot do 200 PLN.

Z tej oferty mogą skorzystać grace, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS. Oferta promocyjna jest niezwykle prosta i bardzo przejrzysta.

Pierwszy krok tej akcji jest to rejestracja konta na stronie bukmachera STS. Proces jest niezwykle spory, wystarczy w nim podać swoje podstawowe dane jak imię i nazwisko. Rejestracja nie zajmie zbyt wiele minut.

Promocja aktywna jest graczom do 21 lipca do godz. 23:59.

Następnie trzeba wpisać kod promocyjny podczas rejestracji BETONLINE. To sprawi, że darmowy zakład bez ryzyka zostanie aktywowany, a poza tym bukmacher przyzna bonus w wysokości 29 PLN bez dokonania wpłaty.

Następnie pozostaje już dokonanie wpłaty i zagranie kuponu. Należy jednak pamiętać, że kupo musi zostać zagrany za środki własne.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest pamiętać, żeby wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 22 lipca do godz. 23:59.

W przypadku rozliczenia kuponu jako wygrany na konto gracza trafi cała kwota, zaś jeżeli okaże się on przegrany. To bukmacher przyzna równowartość stawki kuponu. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Jednak trzeba pamiętać, ze promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu po rejestracja konta!

Darmowy bonus na start i freebet STS:

Jak dobrze wiadomo STS jest to polski legalny bukmacher, który posiada ciekawy pakiet powitalny na start. Oprócz zakładu bez ryzyka można otrzymać bonus bez wpłaty za rejestrację konta! Jednak chcąc go otrzymać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE w czasie rejestracji.

Poza tym bukmacher zwiększa pierwszą wpłatę, ponieważ można otrzymać jej równowartość nawet do 1200 PLN.

Poza tym gracze, który posiadają konto u tego bukmachera mogą korzystać z TV STS, gdzie to w pełni legalnie można oglądać wydarzenia sportowe. Dodatkowo gracze mogą korzystać z aplikacji mobilnej tego bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 PLN u legalnego bukmachera STS
Następny artykułDarmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS do wykorzystania z aplikacji mobilnej
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.