Już w najbliższy weekend rozpocznie się nowy sezon w skokach narciarskich. Na tą okazję legalny bukmacher STS przygotował typerom ofertę promocyjną „Zakład bez ryzyka do 50 PLN”, w której użytkownicy za obstawienie meczy mogą liczyć na zwrot stawki.

Skoki narciarskie: Bonusy dla graczy u bukmachera STS. Pewne 50 PLN
Pewne 50 PLN dla typerów Pucharu Świata w skokach narciarskich

Pewne 50 PLN dla typerów Pucharu Świata w skokach narciarskich

Trzeba powiedzieć, że zarówno w sobotę, ale i niedzielę emocji w skokach narciarskich na pewno nie zabraknie. Bowiem zostaną rozegrane zawody drużynowe i indywidualne. Na pewno mamy apetyty spore, bowiem Biało – Czerwoni w piątek zaprezentowali się z dobrej strony.

Natomiast bukmacher STS online wychodzi swoim użytkownikom na przeciw i oferuje specjalną ofertę promocyjną, w której gracze za przegrany kupon mogą liczyć na bonus o wartości 50 PLN.

Jeśli chcesz skorzystać z tej sytuacji to koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Puchar Świata w Wiśle 2020: Bonusy bukmacherskie

Bukmacher STS w ramach oferty promocyjnej „Zakład bez ryzyka do 50 PLN” dopuszcza kupony SOLO i AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie związane z PS w Wiśle
  • typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „LIVE”. Jednak rozliczone muszą zostać do 22 listopada do godz. 23:59.
  • kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85
Skoki narciarskie: Bonusy dla graczy u bukmachera STS. Pewne 50 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jeśli zagrany przez gracza kupon okaże się przegrany typer nie straci całej gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalnie może wynieść ona 50 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera STS na start:

Bukmacher STS online w swojej ofercie powitalnej oferuje graczom łączny bonus nawet o wartości 1229 PLN:

  • darmowe 29 PLN za dokonanie rejestracji bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanego pierwszego depozytu, maksymalnie do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne użytkownikom wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –.>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułObstawiaj tenis i wygrywaj więcej w STS. Bonus do 100 PLN dla graczy
Następny artykułLegalny bukmacher STS rozdaje gotówkę na Black Friday. Pewne 200 PLN dla graczy.
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.