Czas na pojedynki ćwierćfinałowe podczas StarLadder Major 2019. W związku z tymi spotkaniami bukmacher STS oferuje promocje swoim graczom, w której zmniejsza ryzyko przegranej. Przyznając bonus 10 PLN za przegrany kupon.

Promocja od bukmachera STS na StarLader Major 2019
StarLader Major 2019 darmowy bonus od STS

StarLader Major 2019 darmowy bonus od STS

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest typerom do 5 września do godz. 15:00. Chcąc skorzystać z tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek konieczny jest to zagranie kuponu AKO, na którym będą znajdować się tylko typy na każde spotkanie ćwierćfinałowe podczas rozgrywek StarLadder Major 2019.

Typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

Stawka kuponu natomiast musi wynieść dokładnie 21 PLN.

Warto jest jednak pamiętać, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe oraz zagrane systemem.

Bukmacher STS przyzna bonus o wartości 10 PLN wtedy, kiedy zagrany przez gracza kupon spełnia powyższe warunki akcji oraz został rozliczony jako przegrany.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych w dniu 7 września.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej od STS:

Legalny polski bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus o wartości 29 PLN. Wystarczy założyć nowe konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby cieszyć się z darmowych środków.

Dodatkowo gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na kolejny bonus. Tym razem równowartości wpłaty, gdzie łącznie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher STS: darmowy voucher dla graczy
Następny artykułBonusy na start od bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.