Bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to gracze za przegrany zakład mogą liczyć na zwrot stawki. Kwota maksymalna, jaka może trafić na ich konto to 50 PLN.

PKO Ekstraklasa bonus dla graczy

PKO Ekstraklasa bonus dla graczy

Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy już na zakończeniu zmagań w PKO Ekstraklasie. Bowiem przed nami już przedostatnia seria spotkań. W najbliższych dniach do ciekawych starć nie powinno brakować, ponieważ o punty powalczą ze sobą zespoły, jak np. Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa, Cracovia vs Lech Poznań, Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice.

Bukmacher STS natomiast w tym okresie oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Zwrot do 50 PLN LIVE”, w której to gracze otrzymają bonus za przegrany zakład. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, żeby obowiązkowo do niej zapisać poprzez wejście na stronę www.STS.pl

Zwrot stawki za przegrany zakład:

Bukmacher STS dopuszcza wyłącznie zakłady AKO w ramach oferty promocyjnej „Zwrot do 50 PLN LIVE”, które to muszą poza tym spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z oferty „na żywo” na zmagania w trzydziestej szóstej kolejce PKO Ekstraklasy
  • kurs całkowity zakładu nie może wynosić mniej niż 2.50
  • stawka kuponu musi wynosić co najmniej 30 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się zdarzenia z różnych dyscyplin, jakie są dostępne u bukmachera STS. Jednak istotne w tym wszystkie jest to, że muszą zostać one rozliczone do 15 lipca do godziny 23:59.

Jeśli się okaże, że Twój zakład okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 50% stawki, który może wynieść nawet 50 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Łączny bonus powitalny dla wszystkich nowych graczy u bukmachera STS może wynieść nawet 1229 PLN. Chcąc z niego skorzystać koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas gracz będzie mógł liczyć na :

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200

Warto jest również wiedzieć o nowości, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. A mianowicie Betgames, Gracze mogą tam legalnie grać chociażby w takie gry, jak poker za prawdziwe pieniądze i to wszystko legalnie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 PLN dla graczy za obstawienie Formuły 1 od STS
Następny artykułDarmowe bonusy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.