Bukmacher STS online oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną, w której to gracze za przegrany zakład mogą liczyć na zwrot stawki. Kwota maksymalna, jaka może trafić na ich konto to 50 PLN.

Promocja na PKO Ekstraklasę u bukmachera STS. Zwrot do 50 PLN
PKO Ekstraklasa bonus dla graczy

PKO Ekstraklasa bonus dla graczy

Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy już na zakończeniu zmagań w PKO Ekstraklasie. Bowiem przed nami już przedostatnia seria spotkań. W najbliższych dniach do ciekawych starć nie powinno brakować, ponieważ o punty powalczą ze sobą zespoły, jak np. Lechia Gdańsk vs Legia Warszawa, Cracovia vs Lech Poznań, Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice.

Bukmacher STS natomiast w tym okresie oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Zwrot do 50 PLN LIVE”, w której to gracze otrzymają bonus za przegrany zakład. Jednak istotne w tym wszystkim jest to, żeby obowiązkowo do niej zapisać poprzez wejście na stronę www.STS.pl

Zwrot stawki za przegrany zakład:

Bukmacher STS dopuszcza wyłącznie zakłady AKO w ramach oferty promocyjnej „Zwrot do 50 PLN LIVE”, które to muszą poza tym spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z oferty „na żywo” na zmagania w trzydziestej szóstej kolejce PKO Ekstraklasy
  • kurs całkowity zakładu nie może wynosić mniej niż 2.50
  • stawka kuponu musi wynosić co najmniej 30 PLN
Promocja na PKO Ekstraklasę u bukmachera STS. Zwrot do 50 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie mogą znajdować się zdarzenia z różnych dyscyplin, jakie są dostępne u bukmachera STS. Jednak istotne w tym wszystkie jest to, że muszą zostać one rozliczone do 15 lipca do godziny 23:59.

Jeśli się okaże, że Twój zakład okazał się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 50% stawki, który może wynieść nawet 50 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Łączny bonus powitalny dla wszystkich nowych graczy u bukmachera STS może wynieść nawet 1229 PLN. Chcąc z niego skorzystać koniecznie trzeba wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas gracz będzie mógł liczyć na :

  • darmowe 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej
  • premia równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200

Warto jest również wiedzieć o nowości, jaką bukmacher STS posiada w swojej ofercie. A mianowicie Betgames, Gracze mogą tam legalnie grać chociażby w takie gry, jak poker za prawdziwe pieniądze i to wszystko legalnie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł20 PLN dla graczy za obstawienie Formuły 1 od STS
Następny artykułDarmowe bonusy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy od STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.