Już dzisiaj, czyli w niedzielę 16 czerwca ruszają Mistrzostwa Europy U21. Z tej okazji bukmacher STS przewidział promocję dla swoich graczy z łączną pulą nagród 21 000 PLN!

Promocja na Mistrzostwa Świata U21 u bukmachera STS. Pula Nagród 21 000 PLN.
Darmowa gotówka do wygrania u bukmachera STS.

Darmowa gotówka do wygrania u bukmachera STS.

Ta akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja polega na zagraniu kuponu pojedynczego, którego stawka będzie wynosiła minimum 10 PLN. Na kuponie musi znaleźć się jedynie zakład na dokładny wynik dowolnego spotkania ze zmagań fazy grupowej Mistrzostw Europy w piłce nożnej U21.

W akcji bierze łącznie udział piętnaście pierwszych kuponów zagranych gracz gracza.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy pamiętać, że w promocji nie biorą udziału zakłady z oferty hitu dnia i super oferty.

Łączna pula nagród to 21 000 PLN, która zostanie podzielona na graczy, którzy spełniają powyższe warunki promocji. Bonus trafi na konto gracz bądź na kartę klubu STS.

Bonus za rejestrację u bukmachera STS:

Bukmacher STS oferuje dla nowych graczy największy bonus bez depozytu. Wystarczy, ze podczas rejestracji użytkownik wpisze w miejscu na kod promocyjny BETONLINE, a w zamian otrzyma bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN, którą w pełni można wykorzystać na grę.

Ci Gracze, którzy dokonają pierwszej wpłaty natomiast mogą liczyć na bonus równowartości depozytu, np. przy wpłacie za 500 PLN , gracz otrzyma w prezencie od bukmachera drugie tyle na grę. Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera STS
Następny artykułLegalny bukmacher nowy pakiet promocyjny dla nowych typerów
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.