W sobotę 5 października w Toruniu zostaną rozegranie GP Polski w żużlu. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której to przyznaje bonus za przegrany kupon.

Promocja na Gran Prix Polski w żużlu u bukmachera STS
STS bonus 10 PLN za przegrany kupon na Gran Prix Polski w żużlu

STS bonus 10 PLN za przegrany kupon na Gran Prix Polski w żużlu

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 5 października do godz. 15:00. Gracz, który chce wziąć w niej udział nie musi nigdzie się zapisywać, ani też zgłaszać.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Wystarczy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się trzy zdarzenia z Gran Prix Polski w żużlu. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy jednak pamiętać, że kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

Stawka kuponu promocyjnego natomiast musi wynieść DOKŁADNIE 21 PLN.

Bukmacher STS przyzna darmowy bonus o wartości 10 PLN dla gracza, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym jego kupon został rozliczony jako przegrany.

Należy pamiętać, że każdy typer w ramach tej akcji może otrzymać jeden bonus.

Bonus bez depozytu od STS:

Bukmacher STS przyznaje darmowy bonus za dokonanie rejestracji na stronie operatora. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, żeby wspomniany operator przyzna freebet o wartości 29 PLN.

Natomiast gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki równowartości wpłąty. W ramach tej promocji każdy gracz może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKSW 50 darmowy bonus 40 PLN od bukmachera STS
Następny artykułDarmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.