Już za klika godzin przywitamy nowy 2021 rok. Jednak bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to typerzy mogą otrzymać extra środki, gdzie mogą otrzymać nawet 200 PLN w formie premii.

Promocja na Nowy Rok 2021 u bukmachera STS. Bonus do 200 PLN
200 PLN na Nowy Rok od legalnego bukmachera STS

200 PLN na Nowy Rok od legalnego bukmachera STS

Warunki oferty promocyjnej „200 PLN na Nowy Rok” są niezywkle proste. Wystarczy spełnić proste kroki, aby otrzymać darmowe środki do obstawiania na zakłady bukmacherskie.

Użytkownik, który chce skorzystać z tej oferty w pierwszej kolejności musi mieć na uwadze, że trzeba do niej się zapisać na stornie www.STS.pl. Dodać jest warto, że wspomniana oferta dostępna jest typerom w dniach od 30 grudnia do 1 stycznia 2021 do godziny 23:59.

Pewne 200 PLN dla graczy na Nowy Rok

Pierwsza czynność, jaką należy spełnić jest to dokonanie dowolnego depozytu na swoje konto bukmacherskie w STS online. Po czym graczom musi zawrzeć zakład w dniu trwania tej akcji, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum dwa zdarzenia
  • typy z dowolnej dyscypliny, ale muszą one być przedmeczowe
  • stawka minimalna kuponu to 100 PLN
Promocja na Nowy Rok 2021 u bukmachera STS. Bonus do 200 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Po spełnieniu powyższych warunków warunków gracz otrzyma premię w wysokości 25% dokonanej wpłaty. Maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 200 PLN.

Kod promocyjny w STS online 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można otrzymać łączny bonus startowy o wartości 1229 PLN:

  • pewne 29 PLN za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. W dodatku jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher STS rozdaje gotówkę na Black Friday. Pewne 200 PLN dla graczy.
Następny artykułZimowy ranking STS. 25 000 PLN do wygrania!
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.