Przed nami dwudziesta trzecia kolejka angielskiej Premier League. W związku z tym bukmacher STS oferuje graczom specjalną promocję, w której to można zgarnąć extra bonus nawet do 50 złotych.

Premier League. Darmowy bonus od bukmachera STS
Darmowa gotówka u bukmachera dla każdego 2020

Darmowa gotówka u bukmachera dla każdego 2020

Oferta skierowana jest każdego typera, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Użytkownicy z tej akcji mogą skorzystać w dniach od dnia 13.01.2020 r. od godziny 00:00 do dnia 15.01.2020 r. do godziny 23:59. Jednak warto jest wiedzieć, że nigdzie swojego udziału nie trzeba zgłaszać.

Pierwszą czynność jaką trzeba dokonać w ramach tej akcji jest to dokonanie wpłaty na swojego konto bukmacherskie.

Następnie gracz musi zawrzeć zakład SOLO lub AKO, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.85. Warto jest wiedzieć, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej z dwudziestej trzeciej kolejki angielskiej Premier League.

Przed nami takie pojedynki jak chociażby Liverpool – Manchester United, Burnley – Leicester czy też Watford – Tottenham.

Premier League. Darmowy bonus od bukmachera STS
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka minimalna zakładu to 10 złotych. Jednak trzeba mieć na uwadze, że z promocji bukmachera STS online są wykluczone wszystkie kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Jak zagrany kupon okaże się wygrany to super! Ponieważ gracz oprócz wygranej gotówki otrzyma extra bonus maksymalnie do 50 złotych. Natomiast jak faworyci zawiodą to gracz zbyt tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot 50% stawki.

Bonus bez depozytu na start

Warto jest mieć na uwadze, że nowi gracz, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS oraz wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” otrzymają darmowe środki w wysokości 29 złotych i to bez żadnej wpłaty.

Kolejny bonus znajdzie się na koncie graczy po dokonaniu pierwszego depozytu. Maksymalnie może o wynieść nawet 1200 złotych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 30 złotych od STS na mecz Tottenham – Liverpool
Następny artykułDarmowy bonus 30 złotych od STS za obstawienie meczy
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.