Czas na ostatecznie rozstrzygnięcia w piłkarskiej Lidze Mistrzów. W sobotni wieczór dojdzie do rywalizacji pomiędzy Manchesterem City z Chelsea. A każdy z graczy może liczyć z tej okazji na ekstra bonus o wartości nawet 2280 PLN.

Podwajamy wygraną za poprawny typ w STS. Bonus do 2280 PLN dla graczy
Finał Ligi Mistrzów 2021: Bonusy bukmacherskie dla graczy

Finał Ligi Mistrzów 2021: Bonusy bukmacherskie dla graczy

Śmiało można powiedzieć, że przed nami bardzo ciekawy pojedynek finałowy, w którym to na pewno emocji nie powinno brakować. Tym bardziej, że obie ekipy pokazały, że stać ich na solidną grę.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje specjalną ofertę promocyjną „Podwajamy wygraną za poprawny typ”, która jest dostępna do 29 maja do godziny 21:00. Jednak chcąc wziąc w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus dla typerów Ligi Mistrzów:

Zadaniem graczy jest zawarcie zakładu pojedynczego, na którym to będzie znajdować się typ z oferty przedmeczowej na wynik końcowy pojedynku finałowego Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City z Chelsea.

Podwajamy wygraną za poprawny typ w STS. Bonus do 2280 PLN dla graczy
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku wygranej gracz będzie mógł liczyć na ekstra kasę. Bowiem otrzyma on premię równowartość wygranej zakładu, która maksymalnie może wynieść nawet 2280 PLN.

Kod promocyjny na start w STS:

Polski bukmacher STS online na sam start oferuje wszystkich graczom na start bonus bez depozytu o wartości 29 PLN, a także premii równowartości drugiego depozytu do 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułFinał Ligi Europy w STS. Do wygrania pięciokrotność stawki!
Następny artykułBonus dla typerów na French Open od STS. Codziennie 25 PLN za obstawienie meczy
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.