Podczas najbliższego weekendu emocji w piłce nożnej nie zabraknie, ponieważ przed nami takie starcia, jak m.in. Bayern vs Borussia Dortmund oraz Liverpool vs Manchester City. Z te okazji bukmacher STS przygotował promocję graczom z łączną pulą 10 000 PLN.

Piłkarski typer u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN
STS promocje dla typerów z nagrodami. Pula nagród 10 000 PLN

STS promocje dla typerów z nagrodami. Pula nagród 10 000 PLN

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom do 9 listopada do godz. 18:00. Użytkownik, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

W ramach tego konkursu kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których będą znajdować się tylko dwa zdarzenia. Typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej na pojedynki do 9 listopada do godz. 18:00.

Bukmacher STS dopuszcza jedynie zdarzenia „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis.

Kupon musi zostać zagrany za równą kwotę 21 PLN. Jednak z tej akcji są wykluczone automatycznie wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Piłkarski typer u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN
STS kod promocyjny na start

Pula nagród w tej promocji wynosi 10 000 PLN. Ta kwota zostanie podzielona pomiędzy graczami, których kupon został rozliczony jako wygrany i spełnia powyższe warunki.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Legalny bukmacher STS oferuje w swoim pakiecie powitalnym:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Chcąc dokonać aktywacji tych bonusów należy pamiętać, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Później już gracz nie będzie miał opcji, aby go wpisać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet na start u bukmachera STS. Bonus do 1429 PLN
Następny artykułVoucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51 od bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.