Bukmacher STS oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Puchar Narodów Aferki. Ekstra 100 PLN”, w której każdy z typerów może liczyć na ekstra kasę za obstawienie meczy i to bez znaczenia, jak jego zakład został rozliczony.

Pewne bonusy za typowanie Pucharu Narodów Afryki od STS
Pewne bonusy dla graczy za typowanie meczy od STS

Pewne bonusy dla graczy za typowanie meczy od STS

Śmiało trzeba powiedzieć, że co impreza impreza Pucharu Narodów Afryki cieszy się bardzo dużą popularnością. Wynika to z tego, że emocji podczas tej imprezy nigdy nie brakuje i śmiem twierdzić, że również podobnie powinno być i tym razem. Tym bardziej, że już na samym początku dojdzie do kilku ciekawszy konfrontacji, jak m.in. Nigeria vs Egipt, Maroko vs Ghana, czy też Tunezja vs Mali.

Na tą okazję bukmacher www.STS.pl przygotował specjalną ofertę promocyjną „Puchar Narodów Aferki. Ekstra 100 PLN”. Dostępna jest ona do do 20 stycznia godz. 23:59, ale składa się z etapów (Pierwszy od 9 do 14 stycznia. Drugi od 15 do 20 stycznia).

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy w STS:

Warunki promocji „Puchar Narodów Aferki. Ekstra 100 PLN” są niezwykle proste. Wystarczy obstawiać mecze z tej imprezy, aby liczyć na dodatkową kasę. Łącznie w tej promocji na konto typera może trafić nawet 100 PLN.

Bukmacher STS w wspomnianej ofercie dopuszcza zarówno kupony SOLO, ale i AKO, na których musi znajdować się co najmniej jeden typ pochodzący z oferty na Puchar Narodów Afryki, a jego kurs nie może być mniejszy niż 1.50.

Pewne bonusy za typowanie Pucharu Narodów Afryki od STS
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Za kupony spełniające powyższe warunki promocji gracz będzie mógł liczyć na dodatkową kasę:

  • Obrót 50 PLN – 10 PLN
  • Obrót 100 PLN – 20 PLN
  • Obrót 150 PLN – 30 PLN
  • Obrót 200 PLN – 40 PLN
  • Obrót 250 PLN – 50 PLN

Łącznie w ramach całej tej akcji na konto użytkownika może trafić nawet 100 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Nowy kod promocyjny w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online dopuszczają graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na darmową gotówkę. Wystarczy wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji pakietu powitalnego.

Za samą rejestrację konta użytkownik otrzyma 29 PLN i to bez wpłaty własnej. Natomiast po dokonaniu depozytu typer będzie mógł liczyć na premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni od STS
Następny artykułGwarantowane bonusy na Igrzyska w Pekinie 2022 od STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.