Nie posiadasz konta u bukmachera STS? Jak nie to warto je założyć i cieszyć się z zakładu bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu stawki. Nawet do 200 PLN.

Pakiet dla nowych graczy od bukmachera STS
Zakład bez ryzyka na Start od STS

Zakład bez ryzyka na Start od STS

Ta akcja promocyjna skierowana jest do graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera STS.

Promocja polega na założeniu konta na stronie bukmachera STS do dnia 8 maja do godz. 23:59. Po czym trzeba dokonać depozytu oraz zawrzeć kupon. Jeżeli zostanie on rozliczny do dnia 12.05.2019 roku do godziny 23:59 i okażę się, że jest przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher dopuszcza w tej promocji zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe. Lecz trzeba pamiętać, że kupn musi zostać zawarty z konta głównego.

Warto jest jeszcze pamiętać, że za sam proces rejestracyjni bukmacher STS przyznaje freebeta w wysokości 29 PLN. Chcąc go trzymać należy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułBukmacher STS zmniejsza przegrane za pierwszy kupon dla nowych graczy
Następny artykułMistrzostwa Świata U-20 -nagrody do wygrania
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.