Bukmacher STS online zmniejsza przegrane wszystkim graczom za obstawienie meczy z eliminacji do Mistrzostw Świata 202022w w piłce nożnej. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na extra 100 PLN.

Obstawienie meczy eliminacyjnych z extra bonusem od STS
MŚ 2022: Bonusy dla graczy od bukmachera STS

MŚ 2022: Bonusy dla graczy od bukmachera STS

SA trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać, bowiem mecze rozgrywane są codziennie. W dodatku możemy oglądać występy Biało – Czerwonych, którzy dzisiejszego wieczoru powalczą z San Marino.

W związku z tym każdy z użytkowników może skorzystać z promocji „Cashback do 100 PLN na eliminacje MŚ 2022”, a jest ona dostępna do 8 września do godziny 23:59. Jednak użytkownik, który chce z niej skorzystać musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN od bukmachera STS:

Zakłady bukmacherskie STS online w ramach wspomnianej oferty promocyjnej dopuszczają wyłącznie zakłady AKO, na których to musi znajdować się minimum jeden typ związany z eliminacjami do Mistrzostw Świata w Katarze. Należy mieć na uwadze, że kurs tego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.50.

polski bukmacher sts bonus bez wpłaty
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

Jeśli zakłady okażą się przegrane to użytkownik nie straci gotówki. Za przegrany przegrany kupo typer otrzyma zwrot 15% stawki, która maksymalnie może wynieść nawet 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online nagradzają wszystkim nowych graczy extra bonusami na sam start. Wystarczy wpisać kod promocyjny „BETONLINE” aby dokonać aktywacji niżej wymienionych bonusów.

Za samo założenie konto typer utrzyma 29 PLN bez żadnej wpłaty. Dodatkowo po dokonaniu pierwszego depozytu otrzyma jej premię, która może wynieść nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowe bonusy za obstawienie meczy u bukmachera STS
Następny artykułNowy bonus w STS – Zakład bez ryzyka 100 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.