Specjalną akcję promocyjną „Obstaw i odbierz do 50 PLN” oferuje legalny bukmacher STS online. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Obstawianie eliminacji Ligi Mistrzów w STS
STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Pewne 50 PLN

STS zmniejsza przegrane wszystkim graczom. Pewne 50 PLN

Niewątpliwie ciekawych konfrontacji w najblizśzych dniach nie będzie brakowało, ponieważ każda z ekip liczy na wywalczenie awansu. Bowiem przed nami takie konfrontacje, jak m.in. Lech Poznań – Karabach, Helsinki – Rigas, Maribor – Soligorsk, czy też Slovan – Batumi.

Jednak należy mieć na uwadze, że akcja „Obstaw i odbierz do 50 PLN” jest dostępna graczom na stronie www.STS.pl. A jest ona aktywna do 7 lipca do godziny 23:59.

50 PLN na europejskie puchary w STS

Zakłady bukmacherskie STS online w ramach oferty promocyjnej „Obstaw i odbierz do 50 PLN” kwalifikuje wyłącznie kupony SOLO lub AKO, które muszą spełniać następujące mecze:

  • minim jedno zdarzenie dot. eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej
  • kurs kuponu nie może być mniejszy niż 2.50
  • minimalna stawka 20 PLN
Obstawianie eliminacji Ligi Mistrzów w STS
Nowy kod promocyjny w STS

Zakład okazał się wygrany? Super! Cała wygrana znalazła się na koncie gracza. Jeśli zakład okazał się przegrany. To użytkownik otrzyma zwrot stawki w wysokości 50% stawki.

Nowy kod promocyjny w STS:

Bukmacher STS online nagradza każdego nowego użytkownika bonusami za obstawienie meczy na sam start. Za każdy z pierwszych trzech wpłaty użytkownik otrzyma premię. Łącznie może to być nawet 1500 PLN.

Poza tym warto jest mieć na uwadze, że każdy pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem. To sprawia, że za przegrany kupon użytkownik otrzyma zwrot stawki.

Lecz powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy granie AKO w Betfan ma sens?
Następny artykułBonus 50% za depozyt w STS do 100 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.