Bukmacher STS online nagradza wszystkich swoich graczy darmowymi bonusami za obstawienie meczy z tenisa. Na każdy trafiony kupon typer może otrzymać premię o wartości 20 PLN.

Obstawiaj tenis i wygrywaj więcej w STS. Bonus do 100 PLN dla graczy
Darmowe bonusy za typowanie tenisa

Darmowe bonusy za typowanie tenisa w STS

A trzeba powiedzieć, że jest obecnie co obstawiać, ponieważ rozgrywany jest aktualnie turniej finałowy mężczyzn, czyli Masters Cup ATP. A przed nami takie pojedynki, jak chociażby Nadal vs Thiem, Tsitsipas vs Rublow, czy też Miedwiedev vs Zvarev.

Na tą okazję bukmacher STS posiada ofertę „Ekstra kasa LIVE” chcąc z niej skorzystać koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl. Należy jednak mieć na uwadze, że wspomniana dostępna jest do 22 listopada do godziny 23:59.

Bonus za obstawienie meczy:

Bukmacher STS w wspomnianej akcji dopuszcza zarówno kupony SOLO, ale i AKO zawarte za minimum 40 PLN.

Nie ważne, jaki rodzaj zakładu zostanie zawarty przez gracza, to i tak kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85. Dodatkowo wymagane jest umieszczenie minimum jednego zakładu z rozgrywek Master Cup ATP z oferty przedmeczowej.

Obstawiaj tenis i wygrywaj więcej w STS. Bonus do 100 PLN dla graczy
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że każdy kupon promocyjny musi zostać rozliczony do 22 listopada do godziny 23:59.

Jeśli zakład okaże się wygrany to super. Cala kwota znajdzie się na koncie gracza, a dodatkowo gracz otrzyma za każdy wygrany kupon premię o wartości 20 PLN. Wszyscy użytkownicy mogą liczyć nawet na łączny bonus o wartości 100 PLN.

Bonus do 1229 PLN na start w STS:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na start o łącznej wartości 1229 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji pakietu powitalnego użytkownik musi wpisać hasło promocyjne ->>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas będzie mógł liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułW STS pewne 100 PLN dla typerów na El Clasico!
Następny artykułSkoki narciarskie: Bonusy dla graczy u bukmachera STS. Pewne 50 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.