W związku z powrotem rozgrywek piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy bukmacher STS online przygotował graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to można otrzymać ekstra kasę nawet 100 PLN.

Obstawiaj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i odbierz bonus od STS
Legalny bukmacher rozdaje gotówkę na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Legalny bukmacher rozdaje gotówkę na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

Śmiało można powiedzieć, ze na brak emocji podczas rozgrywek Ligi Mistrzów i Ligi Europy nie można narzekać. Tym bardziej, ze niezwykle ciekawych starć na pewno nie zabraknie.

Z tej okazji gracze mogą skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Europejskie Puchary. Bonus do 100 PLN”, do której koniecznie trzeba się zapisać na stronie www.STS.pl. A dostępna jest ona do 18 lutego do godziny 23:59.

Pewna gotówka dla graczy od STS:

Pierwszym, a zarazem podstawowym warunkiem jest dokonanie depozytu na swoje konto. Po czym gracz musi zawrzeć dowolny kupon AKO, który musi spełniać następujące warunki

  • kurs całkowity nie mniejszy niż 1.85
  • wyłącznie typy z oferty przedmeczowej na rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy
  • stawka nie mniejsza niż 30 PLN
Obstawiaj Ligę Mistrzów i Ligę Europy i odbierz bonus od STS
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który za zrealizowanie powyższych warunków otrzyma w gratisie bonus 50% dokonanego depozytu. Maksymalnie może on wynieść nawet 100 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS online:

Polski bukmacher STS online oferuje wszystkim nowym typerom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której można otrzymać extra kasę, jak darmowe 29 PLN za założenie konta bez depozytu oraz premię równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy typer wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPływająca elektrownia fotowoltaiczna
Następny artykułSTS zwiększa depozyt swoim graczom. Bonus do 100 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.