Przed nami finał Ligi Mistrzów, w którym to wystąpią drużyny Liverpoolu i Tottenhamu. W związku z tym wydarzeniem bukmacher STS przewidział promocję dla nowych graczy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Najnowszy pakiet statutowy dla nowych graczy STS
Darmowe bonusy na start za rejestrację konta

Darmowe bonusy na start za rejestrację konta

Ta akcja promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy nie posiadają jeszcze zweryfikowanego konta u bukmachera STS.

Promocja aktywna jest do dnia 1 czerwca do godz. 23:59. I to właśnie do tego dnia użytkownicy mają czas na założenia konta, dokonanie pierwszej wpłaty, a także zawarcie kuponu.

Warto jest pamiętać, że bukmacher przyznaje bonus za pierwszą wpłatę równowartości depozytu! Maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

Wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do dnia 2 czerwca do godz. 23:59.

Niewątpliwie jest co typować, ponieważ przed nami finał Ligi Mistrzów, Final Four piłkarzy ręcznych czy też kolejne spotkania w French Open. W sobotę na kortach zobaczymy, m.in. Kubota czy Igę Świątke.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher dokona zwrotu stawki, jeżeli zawarty kupon spełnia warunki promocji, a został rozliczony jako przegrany.

Zwrot stawki trafi na konto gracza nastąpi do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu! Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Bonus za rejestrację bez wpłaty!

Bukmacher STS jest to jeden z tych operatorów, którzy oferują dla swoich graczy bonus bez depozytu. Wystarczy założyć konto, a podczas procesu rejestracyjnego w miejscu kod promocyjny wpisać BETONLINE. W zamian ten operator przyzna bonus w wysokości 29 PLN bez depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułMistrzostwa Świata U-20 -nagrody do wygrania
Następny artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.