W związku z trwającym turniejem Masters w Paryżu bukmacher STS oferuje graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200, a także zakład bez ryzyka do 200 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego kodu promocyjnego.

Najnowszy pakiet na start u bukmachera STS. Bonus do 1429 PLN
Bonus powitalny u bukmachera STS

Bonus powitalny u bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy wcześniej nie posiadali kot au bukmachera STS.

Podstawy krok jest to założenie konta na stronie bukmachera www.sts.pl. Można do zrobić najpóźniej do 31 października do godz. 23:59. Proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest rudny, a poza tym skomplikowany, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Czy STS wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Aktywować pakiet powitalny można jedynie w jeden sposób, a mianowicie wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. Warto jest wiedzieć, że jest to jedyny moment, aby go wpisać.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus za wpłatę do 1200 PLN u bukmachera STS

Warto jest wiedzieć, że pierwsza wpłata u tego bukmachera STS jest objęta promocją. Wspomniany operator przyznaje bonus jej równowartości, czyli użytkownik wpłacić 700 PLN, druga taka sama wartość tylko, że w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza.

Każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać bonus o wartości 1200 PLN.

Cashback do 200 PLN u bukmachera STS

Warto jest wiedzieć, ze pierwszy kupon po dokonaniu rejestracji jest objęty Cashbaciem, czyli zakładem bez ryzyka. Wystarczy zawrzeć kupon i jeśli okaże się on zwycięski to cała kwota zajdzie się na koncie gracza.

W razie przegranej bukmacher STS dokona zwrotu całej stawki, a maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Warto jest jednak wiedzieć, ze wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone nie później niż 01.11.2019.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTenis: WTA Finals – freebet od bukmachera STS
Następny artykułPiłkarski typer u bukmachera STS. Pula nagród 10 000 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.