Bukmacher STS Oferuje swoim graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na starcie czekają już na gracza ciekawe bonusy jak chociażby Freeebet w postaci 29 PLN. To wszystko przy wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego BETONLINE.

Najnowszy bonus powitalny od bukmachera STS
STS darmowe bonusy dla nowych graczy

STS darmowe bonusy dla nowych graczy

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy jeszcze nie posiadali konta u bukmachera STS.

Warunki tej promocji są proste i czytelne. Wystarczy dokonać rejestracji konta. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera STS.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane jak imię czy nazwisko.

Jednak istotne jest wpisanie w kodu promocyjnyjnego BETONLINE. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Promocja dostępna jest graczom do 22 sierpnia do godz. 23:59.

Już na start gracz otrzyma wówczas darmowy freebet o wartości 20 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Zakład bez ryzyka do 200 PLN

Po dokonaniu pierwszej wpłaty można liczyć na darmowe bonusy od bukmachera. W tym zakład bez ryzyka. Jeżeli okaże się, że pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher STS dokona zwrotu stawki.

Maksymalnie na konto gracza może trafić bonus do 200 PLN.

Trzeba jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do 23 sierpnia do godz. 23:59.

Bonus za pierwszą wpłatę do 1200 PLN

Poza tym można liczyć na darmowe środki za dokonanie pierwszego depozytu, ponieważ bukmacher przyzna bonus równowartości wpłaty, czyli gracz dokonał wpłaty za 700 PLN druga taka kwota trafi konto gracza.

Najwięcej można otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla aktywnych graczy od bukmachera STS
Następny artykułBukmacher STS: darmowy voucher dla graczy
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.