Bukmacher STS oferuje graczom promocję „Mobilny bonus 25 PLN”, w której to wystarczy pobrać aplikację mobilną Polskiego bukmachera STS, aby otrzymać darmowy voucher o wartości 25 PLN.

Mobilny voucher 25 PLN od STS na start bez wpłaty własnej
Darmowe środki bez depozytu u bukmachera

Darmowe środki bez depozytu u bukmachera STS

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego typera, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej nie posiadła aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 29.11.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 02.12.2019 r. do godziny 23:59. W tym okresie użytkownik musi pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera STS.pl, a następie ją zainstalować. Ten proces zajmie typerowi dosłownie kilka chwil.

polski bukmacher sts oferuje bonus bez depozytu za darmo
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Chcąc otrzymać darmowy voucher należy zalogować się do pobranej aplikacji mobilnej STS na telefon i wyrazić chęć jego odebrania. Należy to zrobić w „Bonusy i akcje„, w bocznym menu aplikacji w zakładce „Mobilny bonus 25 PLN”.

To sprawi, że legalny bukmacher STS przyzna darmowy voucher o wartości 25 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Środki znajdą się na koncie typerów najpóźniej do do 3 grudnia do godz. 23:59.

Bonus powitalny u bukmacher STS:

Legalny bukmacher STS oferuje nowym graczom pakiet powitalnym, w którym to na start można otrzymać:

  • freebet bez wpłaty własnej o wartości 29 PLN
  • bonus równowartości depozytu do 1200 PLN

Chcąc skorzystać z tego bonusu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus od bukmachera STS na skoki narciarskie w Wiśle
Następny artykułSTS: Bonusy dla graczy na KSW 52
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.