W czwartek 23 maja rozpoczynają się Mistrzostw Świata U 20 w piłce nożnej. Ta impreza odbędzie się na boiskach w Polsce. W związku z tym bukmacher STS przewidział promocję dla swoich graczy, w której to łączna pula nagród wynosi 30 000 PLN.

Mistrzostwa Świata U-20 -nagrody do wygrania
Promocja na Mistrzostwa Świata U-20 u bukmachera

Promocja na Mistrzostwa Świata U-20 u bukmachera

Ta akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłąty.

Promocja trwa od 20 maja do 28 maja do godziny 23:59. Jest dostępna dla wszystkich graczy, którzy dokonają zawarcia kuponu za minimum 10 PLN, na którym będzie równo piętnaście zdarzeń z oferty bukmacher na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej U 20. D W tej akcji bukmacher dopuszcza jedynie zdarzenia „1 x 2”, czyli zwycięstwo gospodarzy/gości oraz remis.

W akcji biorą udział jedynie kupony zagrane za środki własne , zaś kupon musi zostać zawarty do 28 maja!

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

W akcji nie biorą zdarzenia z oferty Hit dnia oraz Superoferty.

Na tą akcję promocyjną bukmacher przewidział łączną pulę nagród w wysokości 30 000 PLN.

Podział nagród jet równy. T Bowiem pula nagród zostanie podzielona na ilość graczy, którzy spełniają powyższe warunki promocji, zaś ich kupony zostaną rozliczone jako wygrane.

Warto jest podkreślić, że podczas tej imprezy zagrają Polacy, a swoje mecze rozegrają kolejno:

  • 23 maja z Kolumbią
  • 26 maja z Tahiti
  • 28 maja z Senegalem

Nagrody trafią na konto gracza do 5 czerwona. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.91.

Bonus bez wpłaty od bukmachera

Bukmacher STS dla nowych graczy oferuje bonus bez wpłąty. Wystarczy, że podczas rejestracji użytkownik wpisze kod promocyjny BETONLINE, a w zamian na jego konto trafi bonus w wysokości 29 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułPakiet dla nowych graczy od bukmachera STS
Następny artykułNajnowszy pakiet statutowy dla nowych graczy STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.