Bukmacher STS oferuje graczom promocję w związku ze spotkaniem Bayernem z Tottenhamem w ramach szóstej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Pula nagród tej akcji wynosi 5000 PLN.

Liga Mistrzów. Gotówka do wygrania. Pula nagród 5000 PLN
Darmowy bonus na mecz Bayern – Tottenham

Darmowy bonus na mecz Bayern – Tottenham

Ta oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 11 grudnia do godz. 21;00. Gracz swojego udziału nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się jedynie zakłady SOLO, na którym to zakładzie będzie znajdować się wyłącznie typ z oferty przedmeczowej na dokładny wynik pojedynku pomiędzy Bayernem z Tottenhamem w ramach VI kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Z pewnością Koguty będą chciały się zrewanżować za pierwszy pojedynek, gdzie przegrali 7-2.

Liga Mistrzów. Gotówka do wygrania. Pula nagród 5000 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka każdego kuponu promocyjnego musi wynieść dokładnie 11 PLN. Jednak z akcji są wykluczone zakłady zagrane za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji, a poza tym jego zakład został rozliczony jako wygrany weźmie udział w podziale 5000 PLN.

Każdy gracz w ramach tej akcji może zagrać pięć kuponów.

Bonus za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty

Popularny polski bukmacher STS oferuje graczom na start freebet bez dokonania żadnej wpłaty. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że gracz otrzyma 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułVoucher za darmo na KSW 52 od bukmachera STS
Następny artykułBonus na Esport od legalnego bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.