Specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi oferuje legalny bukmacher STS za typowanie Mistrzostw Europy w piłce nożnej. W przypadku przegranej każdy z graczy może liczyć na zwrot stawki do 100 PLN.

Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom. Bonus do 100 PLN
Bonusy za obstawienie meczy EURO 2020 w STS

Bonusy za obstawienie meczy EURO 2020 w STS

Trzeba powiedzieć śmiało, że przed nami bardzo ciekawe mecze w fazie 1/8 finału. Bowiem dojdzie do takich konfrontacji, jak m.in. Włochy vs Austria, Belgia vs Portugalia, czy też Anglia vs Niemcy.

Każdy z typerów może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Bezpieczne 100 PLN na EURO 2020”, a jest ona dostępna do 29 sierpnia do godziny 23:59. Gracz, który chce skorzystać z wspomnianej oferty koniecznie musi się do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Gwarantowane 100 PLN na EURO 2020:

Zadaniem graczy w promocji „Bezpieczne 100 PLN na EURO 2020” jest zawarcie kuponu pojedynczego lub wielozdarzeniowego, który będzie spełniał następujące kryteria:

  • minimum jeden typ związany z 1/8 finału EURO 2020
  • zdarzenia mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale także i na żywo
Legalny bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom. Bonus do 100 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zagrany zakład przez gracza okazał się przegrany to typer otrzyma zwrot 50% wysokości stawki, a maksymalna kwota, jaka może trafić na konto typera to 100 PLN.

Bonus bez depozytu od STS 2021:

Wszyscy nowi typerzy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS online i wpiszą kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym będą mogli automatycznie liczyć na niżej wymienione bonusy.

Darmowe 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty. Dodatkowo po dokonaniu depozytu gracz otrzyma premię jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowany bonus na Polska – Szwecja w STS. 50 PLN dla każdego
Następny artykułKwalifikacje do europejskich pucharów. Pewne 100 PLN od STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.