Specjalną ofertę promocyjna każdemu graczowi oferuje bukmacher STS z okazji „Czarnego Piątku”. Wystarczy spełnić dwa proste warunki regulaminu, aby cieszyć się z dodatkowych środków. Na konto gracza może trafić nawet 200 PLN.

Legalny bukmacher STS rozdaje gotówkę na Black Friday. Pewne 200 PLN dla graczy.
Bonus bukmacherski na Black Friday u bukmachera STS

Bonus bukmacherski na Black Friday u bukmachera STS

Bukmacher STS online, jak większość operatorów oferuje graczom specjalną ofertę z okazji „Czarnego Piątku 2020”. Wystarczy dokonać wpłaty i zagrać dowolny kupon, aby otrzymać dodatkowe środki.

Należy mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do tej oferty się zarejestrować na stornie www.STS.pl poprzez klikniecie w zakładkę „Weź udział”. Jednak warto jest wiedzieć, że aktywna jest ona wszystkim graczom do 29 listopada do godziny 23:59.

Bonusy bukmacherskie od STS – co można dostać na Czarny Piątek 2020?

Użytkownik, który już zapisał się do tej oferty koniecznie musi dokonać depozytu w wysokości nie mniejszym niż 100 PLN i zagraniu kupony, którego stawka będzie wynosiła co najmniej 50 PLN, zaś kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.85.

Gracz sam wybiera, jakie typy typy na kuponie. Dopuszczone są wszystkie zdarzenia, jakie są dostępne u bukmachera STS. W dodatku mogą być z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Legalny bukmacher STS rozdaje gotówkę na Black Friday. Pewne 200 PLN dla graczy.
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma extra środki. A dokładnie mówiąc, na jego konto trafi premia w wysokości 50% dokonanej wpłaty. Maksymalnie może to być nawet 200 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS:

Bukmacher STS online oferuje wszystkim swoim użytkownikom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której gracze można otrzymać bonus nawet o wartości 1229 PLN.

Typer, który chce dokonać aktywacji bonus startowego koniecznie musi wpisać hasło promocyjne –>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że otrzyma 29 PLN za założenie konta bez wpłaty własnej, Natomiast po dokonaniu depozytu otrzyma jej premię w wysokości nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSkoki narciarskie: Bonusy dla graczy u bukmachera STS. Pewne 50 PLN
Następny artykułPromocja na Nowy Rok 2021 u bukmachera STS. Bonus do 200 PLN
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.