Legalny bukmacher STS rozdaje bonusy dla wszystkich swoich typerów za obstawienie spotkań finałowych NBA. Wystarczy zawrzeć dowolny kupon, aby liczyć na pewną premię i to znaczenia, jak zakład został rozliczony.

Legalny bukmacher STS rozdaje bonusy na finały NBA. 20 PLN na każdy mecz.
Pewne bonusy od bukmachera STS na finały NBA

Pewne bonusy od bukmachera STS na finały NBA

Śmiało można powiedzieć, ze emocji podczas każdego spotkania w rozgrywkach NBA nie brakuje. A co dopiero mówić w Wielkim finale, gdzie to mierzą się dwie najlepsze drużyny sezonu, tj. Phoenix Suns – Milwaukee Bucks.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje promocję „Bonus na finały NBA do 140 PLN”. Jest ona aktywna typerom wyłącznie w dniach meczów finałowych NBA. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonusy za obstawienie NBA od bukmachera STS

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować co minimum jedno zdarzenie związane z meczem finałowych NBA – Phoenix Suns – Milwaukee Bucks.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka zakładu wynosić musi 50 PLN.

Legalny bukmacher STS rozdaje bonusy na finały NBA. 20 PLN na każdy mecz.
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy z graczy, który spełnił powyższe warunki promocji może liczyć na dodatkową kasę. Bowiem na jego konto trafi bonus o wartości 20 PLN i to bez znaczenia, jak zakład został rozliczone. Podczas każdego ze spotkań wszyscy użytkownicy mogą otrzymać jeden bonus. Łącznie na konto użytkownika może wpaść extra 140 PLN.

Kod promocyjny w STS 2021:

Zakłady sportowe STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której za samo założenie konta typer otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Natomiast po dokonaniu depozytu otrzyma on 1200 PLN w formie środków bonusowych.

To wszystko sprawia, że można zacząć obstawiać mecze u bukmachera STS online od łącznego bonusu o wartości 1229 PLN. Jednak warunek konieczny, jaki trzeba spełnić jest to wpisanie kodu promocyjnego -> BETONLINE w momencie rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKwalifikacje do europejskich pucharów. Pewne 100 PLN od STS
Następny artykułObstawiaj i wygrywaj więcej w STS. Pula nagród do 15 000 PLN dla graczy za typowanie sportów wirutalnych
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.