Do końca soboty 29 czerwca bukmacher oferuje nowy pakiet promocyjny dla swoich typerów. Wystarczy założyć konto i dokonać pierwszej wpłaty, aby liczyć na zakład bez ryzyka i bonus do 1000 PLN.

Legalny bukmacher nowy pakiet promocyjny dla nowych typerów
Promocja na weekend u legalnego bukmachera STS

Promocja na weekend u legalnego bukmachera STS

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera STS.

Promocja aktywna jest do soboty 29 czerwca do godz. 23:59. Chcąc liczyć na darmowy bonus nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też zapisywać.

Warunek podstawowy tej akcji jest to założenie konta w sobotę 29 czerwca na stronie bukmachera STS, a także dokonanie pierwszego depozytu. Po czym należy zagrać kupon. Warto jest pamiętać, że kupony zagrane za środki bonusy nie objęte tą promocją.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Istotne w tym wszystkim jest fakt, że zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 30 czerwca do godz. 23:59.

Jak okaże się, że zagrany kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Środki trafią na konto gracza maksymalnie do 24 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Kod promocyjny 2019 – bez wpłaty

Warto jest pamiętać, że bukmacher STS oferuje darmowy bonus nowym użytkowników. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji, a bukmacher przyzna darmowy bonus w wysokosci 29 PLN.

Środki trafią na konto gracza nawet bez dokonania żadnej wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12

Poprzedni artykułPromocja na Mistrzostwa Świata U21 u bukmachera STS. Pula Nagród 21 000 PLN.
Następny artykułBonus do 1200 PLN za pierwszy depozyt u bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.