Specjalną ofertę promocyjną każdemu typerowi oferuje bukmacher z okazji eliminacje do europejskich pucharów. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot stawki.

Kwalifikacje do europejskich pucharów. Pewne 100 PLN od STS
Bonus na eliminacje do europejskich pucharów od STS

Bonus na eliminacje do europejskich pucharów od STS

Warto jest mieć na uwadze, że już na etapie pierwszych rund będziemy mogli obserwować występy polskich zespołów, ponieważ już czekają nas takie rywalizacje, jak m.in. Bodo/Glimt vs Legia Warszawa, Paide vs Śląsk Wrocław.

Każdy z użytkowników może skorzystać z promocji „Cashback na eliminacje do europejskich pucharów”, a jest ona aktywna wyłącznie do 8 lipca do godziny 23:59. Gracz, który chce skorzystać z tej promocji musi koniecznie do niej się zapisać na stronie www.STS.pl.

Gwarantowane 100 PLN na eliminacje do europejskich pucharów

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie zakładu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z rozgrywkami eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Kwalifikacje do europejskich pucharów. Pewne 100 PLN od STS
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku , gdy faworyci Cię zawiodą typer za każdy kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma zwrot w wysokości 15% stawki. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto każdego z użytkowników to nawet 100 PLN.

Bonus bez depozytu u bukmachera STS:

Legalny bukmacher STS online na sam start oferuje wszystkim graczom specjalny pakiet powitalny, w którym to można otrzymać 29 PLN bez wpłaty własnej oraz bonus równowartości dokonanego pierwszego depozytu do 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest nadmienić, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułLegalny bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom. Bonus do 100 PLN
Następny artykułLegalny bukmacher STS rozdaje bonusy na finały NBA. 20 PLN na każdy mecz.
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.