W sobotę 14 września zostanie odbędzie się już 50 gala KSW. Tym razem będzie miała miejsce w Londynie. Z okazji tego wydarzenia bukmacher STS oferuje promocje swoim graczom, w której przyzna darmowy voucher o wartości 40 PLN.

KSW 50 darmowy bonus 40 PLN od bukmachera STS
Darmowy voucher 40 PLN od STS na KSW 50

Darmowy voucher 40 PLN od STS na KSW 50

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej tego operatora.

Chcąc otrzymać darmowy bonus o wartości 40 PLN. Wystarczy do 14 września do godz. 23:59 pobrać ze strony bukmachera STS.pl aplikację mobilną, a następnie ją zainstalować. Ten proces jest bardzo prosty i przejrzystszy,a poza tym nie zajmie zbyt wiele czasu.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie trzeba zalogować się do aplikacji mobilnej z urządzenia mobilnego i chęć odebrania bonusu. Poprzez kliknięcie w opcję „Akcje i bonusy„. To sprawi, że darmowy voucher o wartości 40 PLN trafi na konto gracza.

Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać darmowy voucher o wartości 40 PLN od bukmachera STS.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS

Bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy założyć nowe konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE, a wówczas na koncie znajdą się darmowe środki i to bez wykonania żadnej wpłaty.

Poza tym ten bukmacher zwiększa pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać wpłatę, aby otrzymać jej równowartość w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy na start od bukmachera STS
Następny artykułPromocja na Gran Prix Polski w żużlu u bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.