Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS online z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na konto każdego z typerów i to codziennie może trafić po 20 PLN.

Jak odebrać 20 PLN każdego dnia na STS.pl?
Bonus do 300 PLN na Święta od bukmachera STS

Bonus do 300 PLN na Święta od bukmachera STS

A niewątpliwie jest co typować, ponieważ oferta bukmachera STS jest dosyć bogata i na pewno każdy z typerów znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że cały czas są rozgrywane mecze chociażby w piłce nożnej, czy też siatkówki oraz koszykówce.

Na tą okazję bukmacher STS online przygotował typerom promocję „Świąteczny Cashback w STS”, w której to użytkownicy mogą liczyć na mniejsze przegrane. Lecz chcąc wziąć udział należy do niej dołączyć na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna do 24 grudnia do godziny 23:59.

20 PLN za obstawienie meczy u bukmachera STS:

Zakłady bukmacherskie STS online w ramach wspomnianej akcji dopuszczają zarówno kupony SOLO i AKO, na których muszą znajdować się dowolne zdarzenia. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, iż muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej.

Jak odebrać 20 PLN każdego dnia na STS.pl?
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakłąd okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, a będzie mógł liczyć na zwrot 20% stawki, gdzie można otrzymać łącznie nawet 300 PLN w czasie trwania tej oferty.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online na sam start oferuje wszystkim graczom najnowszą ofertę promocyjną, w której to każdy z użytkowników może liczyć na:

  • 29 PLN za założenie konta
  • premię równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom jedynie w momencie gdy typer wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za obstawienie europejskich pucharów od STS. Extra 30 PLN codziennie
Następny artykułBonus do 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni od STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.