Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS online z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Na konto każdego z typerów i to codziennie może trafić po 20 PLN.

Bonus do 300 PLN na Święta od bukmachera STS

Bonus do 300 PLN na Święta od bukmachera STS

A niewątpliwie jest co typować, ponieważ oferta bukmachera STS jest dosyć bogata i na pewno każdy z typerów znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że cały czas są rozgrywane mecze chociażby w piłce nożnej, czy też siatkówki oraz koszykówce.

Na tą okazję bukmacher STS online przygotował typerom promocję „Świąteczny Cashback w STS”, w której to użytkownicy mogą liczyć na mniejsze przegrane. Lecz chcąc wziąć udział należy do niej dołączyć na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna do 24 grudnia do godziny 23:59.

20 PLN za obstawienie meczy u bukmachera STS:

Zakłady bukmacherskie STS online w ramach wspomnianej akcji dopuszczają zarówno kupony SOLO i AKO, na których muszą znajdować się dowolne zdarzenia. Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, iż muszą one pochodzić z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakłąd okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, a będzie mógł liczyć na zwrot 20% stawki, gdzie można otrzymać łącznie nawet 300 PLN w czasie trwania tej oferty.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online na sam start oferuje wszystkim graczom najnowszą ofertę promocyjną, w której to każdy z użytkowników może liczyć na:

  • 29 PLN za założenie konta
  • premię równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim graczom jedynie w momencie gdy typer wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za obstawienie europejskich pucharów od STS. Extra 30 PLN codziennie
Następny artykułBonus do 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni od STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.