Specjalną ofertę promocyjną wszystkim graczom za obstawienie zdarzeń z Igrzysk Olimpijskich oferuje bukmacher STS. Każdy z użytkowników może liczyć na premię nawet o wartości 100 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Gwarantowane bonusy na Igrzyska w Pekinie 2022 od STS
Bonus na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w STS

Bonus na Zimowe Igrzyska Olimpijskie w STS

Śmiało trzeba powiedzieć, że na pewno zdarzeń na Igrzyska Olimpijskie u bukmachera STS nie brakuje i jest z czego wybierać. W dodatku cały czas możemy ekscytować się występami Biało – Czerwonych, którzy mają szanse medalowe.

Natomiast bukmacher STS w swojej ofercie promocyjnej posiada akcję „Ekstra 100 PLN”, która jest aktywna wyłącznie w dniach od 4 do 20 lutego do godziny 23:59. Istotne jest to, że chcąc skorzystać z tej akcji koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

100 PLN na Igrzyska Olimpijskie

Chcąc liczyć na premię od STS w promocji „Ekstra 100 PLN” należy jedynie obstawiać zakłady. Dopuszczone są wyłącznie kupony SOLO i AKO, które muszą spełniać następujące warunki:

  • minimum jedno zdarzenie z IO o kursie łącznym nie mniejszy niż 1.50
  • wyłącznie typy przedmeczowe
  • kurs łączny zakładu wynosić musi niż 1.85
Gwarantowane bonusy na Igrzyska w Pekinie 2022 od STS
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Wysokość otrzymanych środków uzależnione jest wyłącznie od łącznej kwoty zagranych kuponów:

  • Obrót 200 PLN – 30 PLN
  • Obrót 500 PLN – 100 PLN

Za otrzymane środki gracze będą mogli obstawiać mecze! Każdy użytkownik może liczyć na jeden kupon.

Bonus bez depozytu w STS 2022:

Legalny bukmacher STS online oferuje na start darmowe środki każdemu użytkownikowi, gdzie to można otrzymać nawet 1229 PLN w formie bonusu.

Już sa samo założenie konto użytkownik otrzyma 29 PLN i to bez żadnego depozytu. Typer, który natomiast wpłaci pierwsze swoje środki otrzyma jej premię o wartości do 1200 PLN.

Jednak wyżej wymieniony pakiet powitalny należy dokonać aktywacji poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A dodać jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewne bonusy za typowanie Pucharu Narodów Afryki od STS
Następny artykuł50 PLN na europejskie puchary w STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.