Specjalną ofertę promocyjną wszystkich graczom oferuje bukmacher STS, tj. „Cashback do 300 PLN na MŚ w siatkówce”, w której wspomniany operator zmniejsza przegrane swoim graczom.

Gwarantowane 300 PLN na MŚ w siatkówce w STS
Obstawiaj mecze z MŚ i wygrywaj więcej w STS. 300 PLN dla graczy

Obstawiaj mecze z MŚ i wygrywaj więcej w STS. 300 PLN dla graczy

Na samym początku warto jest dodać, że w najbliższych dniach czekają nas takie rywalizacje, jak m.in. Polska – USA, Słowenia – Niemcy, Włochy – Chiny, Kanada – Turcja.

Natomiast gracze mają prawo skorzystać z akcji promocyjnej „Cashback do 300 PLN na MŚ w siatkówce”, w której można liczyć na mniejsze przegrane. A wspomniana oferta jest aktywna wyłącznie w następujących dniach:

  • I etap 26.08.2022 r. – 31.08.2022 r.
  • II etap 01.09.2022 r. – 06.09.2022 r.
  • III etap 07.09.2022 r. – 11.09.2022 r.

Jednak wymagane jest to, aby podczas każdego okresu gracz dołączyć do tej oferty na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem kuponu!

Bonus 300 PLN na MŚ w siatkówce

Warunki oferty promocyjnej „Cashback do 300 PLN na MŚ w siatkówce” są niezwykle proste. Bowiem bukmacher STS kwalifikuje kupony SOLO, alke i także AKO.

Nie ważny, jaki rodzaj zakładu wybierze użytkownik koniecznie na nim musi znaleźć się co najmniej jeden typ pochodzący z rozgrywek mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn.

Gwarantowane 300 PLN na MŚ w siatkówce w STS
Nowy kod promocyjny w STS

Kurs zdarzenia wynosić musi minimum 1.50, zaś pochodzić może one z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Jeśli kupon okazał się wygrany to super! Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza, zaś w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot 15% wartości stawki do 100 PLN w każdym okresie rozliczeniowym. W sumie na konto KAŻDEGO użytkownika może trafić nawet 300 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny polski bukmacher STS online oferuje na sam start specjalny pakiet powitalny, w którym to użytkownicy mogą liczyć na bonusy za każdy z trzech pierwszych depozytu.

Lecz w prezencie powitalny typery mogą liczyć na bezpieczny pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames. To sprawia, że w momencie przegranej użytkownik otrzyma zwrot stawki! Pamiętać jeszcze musimy, że w STS kod promocyjny to dodatkowe korzyści dla gracza.

Jednak wyżej wymienione bonusy należy aktywować. Dokonać tego można jedynie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Cały proces założenia konta zajmie zaledwie kilka chwil.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 50% za depozyt w STS do 100 PLN
Następny artykułBonus do 100 PLN za obstawienie meczy Ligi Narodów w STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.