Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi specjalną akcję promocyjną za obstawienie spotkań z French Open. Na konto każdego z typerów może trafić nawet extra 100 PLN.

Gwarantowane 100 PLN od bukmachera STS na French Open
Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom za typowanie French Open

Bukmacher STS zmniejsza przegrane graczom za typowanie French Open

A śmiało trzeba powiedzieć, że oferta bukmachera STS na kolejny w tym sezonie turniej wielkoszlemowy French Open jest dosyć bogata. Dodatkowo możemy emocjonować się występami naszych rodaków, jak Igę Świątek oraz Hurberta Hurkacza.

Natomiast gracz, który ma zamiar typować turniej Roland Garros ma prawo skorzystać z oferty promocyjnej, czyli „Cashback do 100 PLN na French Open” dostępnej w dniach od 22 do 31 maja so godziny 23:59. Lecz istotne jest to, aby koniecznie do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonusy dla graczy na Roland Garros

Warunki oferty promocyjnej „Cashback do 100 PLN na French Open” są bardzo proste, ponieważ wystarczy zagrać kupon SOLO lub AKO, który to będzie koniecznie spełniać następujące warunki:

  • co najmniej jedno zdarzenie z oferty LIVE na French Open
  • kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50
Gwarantowane 100 PLN od bukmachera STS na French Open
Nowy kod promocyjny w STS

Warto jest mieć na uwadze, że za KAŻDY przegrany zakłąd, który spełnia powyższe warunki promocji bukmacher STS przyzna zwrot 15% stawki. W każdy dzień każdy gracz może liczyć na 10 PLN, zaś łącznie ta kwotę może wynieść nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu nowemu graczowi specjalny pakiet powitalny na start, w którym to można liczyć na extra kasę.

Bowiem za każdy z trzech pierwszych depozyt typer może liczyć na extra środki o łącznej wartości nawet 1500 PLN. Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem.

Jednak wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod jednym warunkiem. A mianowicie wpisaniu kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać. W STS kod promocyjny wpisujemy podczas rejestracji na oficjalnej stronie STS online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł100 PLN dla każdego typera od bukmachera STS za typowanie meczy
Następny artykułGwarantowane 100 PLN na mecz Belgia – Polska w STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.