Specjalną akcję promocyjną wszystkim użytkownikom na piłkarską Ligę Narodów oferuje bukmacher STS. Na konto każdego z graczy może trafić nawet 100 PLN, a wystarczy typować jedynie mecz Belgia – Polska.

Gwarantowane 100 PLN na mecz Belgia - Polska w STS
Bezpieczne 100 PLN w STS na mecz Belgia – Polska

Bezpieczne 100 PLN w STS na mecz Belgia – Polska

Obie reprezentacje do tego spotkania przystąpią w odmiennych nastrojach. A mianowicie Belgowie zostali „rozjechani” przez Holendrów, aż 4-1. Biało – Czerwoni natomiast zagrali całkiem poprawne spotkanie z Walią i ostatecznie wygrali 2-1.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z promocji „Bezpieczne 100 PLN. Wytypuj mecz Belgia – Polska”. Lecz chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.A wspomniana oferta jest dostępna graczom w dniach od 6 do 8 czerwca do godziny 23:59.

Darmowe bonusy na Ligę Narodów 2022

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Bezpieczne 100 PLN. Wytypuj mecz Belgia – Polska” jest zagranie kuponu pojedynczego lub wielozdarzeniowego.

Warto jest mieć na uwadze, że na kuponie KONIECZNIE musi znajdować się minimum jeden typ pochodzący na mecz Belgia – Polska. Oddane zdarzenie może być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i „na żywo”.

Gwarantowane 100 PLN na mecz Belgia - Polska w STS
Nowy kod promocyjny w STS

W przypadku przegranej typer będzie mógł liczyć na premie. A mianowicie bonus o wartości 50% stawki, do 100 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Nowi użytkownicy bukmachera STS na sam start mogą skorzystać z bonusów za KAŻDY z trzech pierwszych depozytów. Maksymalna wartość, jaka może trafić na konto gracza to nawet 1500 PLN.

Poza tym pierwsze kupony z zakładów bukmacherskich, sportów wirtualnych oraz Betgames są objęte Cashbackiem. Za każdy z nich gracz może liczyć na zwrot 100% stawki za przegrane zakłady. W STS rejestracja konta jest bardzo łatwa, wystarczy kliknąć i wpisać kod bonusowy.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A nadmienić jest warto, iż jest to jedyna możliwosć do wykonania.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGwarantowane 100 PLN od bukmachera STS na French Open
Następny artykułCzy granie zweryfikowanych typów bukmacherskich gwarantuje nam wygraną?
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.