Już w najbliższą środę zostanie rozegrany finał Ligi Europejskiej. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował graczom limitowana ofertę promocyjną, w której to można otrzymać nawet 500 PLN.

Finał Ligi Europy w STS. Do wygrania pięciokrotność stawki!
Bonus w STS na finał Ligi Europy 2021

Bonus w STS na finał Ligi Europy 2021

Trzeba śmiało powiedzieć, że emocji podczas finału Ligi Europy na pewno nie zabraknie. Bowiem zmierzą się ze sobą dwie uznane marki w europejskiej piłce, tj. Manchester United i Villarreal.

Z okazji tego spotkania bukmacher STS zwiększa wygrane swoim graczom. Gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus do 500 PLN na finał Ligi Europy:

Warunki promocji są bardzo proste. Wystarczy zagrać zakład SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się typ z oferty przedmeczowej na pojedynek finałowy w Lidze Europy pomiędzy Manchesterem United z Villarealem.

Finał Ligi Europy w STS. Do wygrania pięciokrotność stawki!
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, którego zakład okaże się wygrany to super. Bowiem będzie mógł liczyć na ekstra premię. Dokładnie mówiąc bukmacher STS zwiększy pięciokrotnie stawkę, aż do 500 PLN.

Kod promocyjny w STS:

Zakład bukmacherskie STS online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na start, w której to można liczyć na darmowe środki:

  • bonus 29 PLN za założenie konta bez depozytu
  • premia równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne typerom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za depozyt od bukmachera STS. Extra premia do 100 PLN
Następny artykułPodwajamy wygraną za poprawny typ w STS. Bonus do 2280 PLN dla graczy
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.