Bardzo ciekawą ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher STS. Gracze, którzy regularnie obstawiają mecze mogą co tydzień otrzymać extra bonus w ramach oferty „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Pula nagród przywdziana na tą ofertę to 25 000 PLN.

Extra gotówka co tydzień od STS pula nagród 25 000 PLN
Bonusy dla graczy co tydzień.

Bonusy dla graczy co tydzień.

Owszem oferty bukmacherów nie są może zbyt bogate, ponieważ zdecydowana większość dyscyplin jest zawieszona, a to wszystko przekłada się na oferty bukmacherów.

Jednak to wszystko sprawiło,że sporo zyskało obstawienie chociażby E-sportu,. Te rozgrywki obecnie jest bardzo popularna i przeżywa prawdziwy „buum” w obstawieniu.

Bukmacher STS natomiast nagradza regularnie i to co tydzień graczy extra bonusami w ramach akcji „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Chcesz wziąć w niej udział? Obowiązkowo trzeba się do niej zapisać. Zrobić to można w bardzo prosty sposób. W pierwszej kolejności zalogować się na swoje konto na www.STS.pl, zaś drugi krok to kliknięci w przycisk „Weź udział”, który znajduje się w zakładce tej oferty.

Nadmienić warto, że wspomniana promocja trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich dostępny jest od poniedziałku od godziny 01:00 do niedzieli do godziny 23:59.

Extra gotówka za obstawienie meczy.

Po spełnieniu powyższych warunków gracze mogą już obstawiać mecze. W ramach tej oferty dopuszczone są wyłącznie kupony AKO tzw. wielokrotne. Trzeba mieć na uwadze, że na zakładzie mogą znajdować się dokładnie cztery zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.50.

Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie. Dostępnie są wszystkie zdarzenia z oferty bukmachera STS, które w dodatku mogą być przedmeczowe, ale i LIVE.

Extra gotówka co tydzień od STS pula nagród 25 000 PLN
Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Na przestrzeni każdego okresu rozliczeniowego wszyscy gracze mogą zagrać pięć kuponów, których stawka minimalna nie może być mniejsza niż 15 PLN.

Pula nagród przeznaczona przez bukmachera STS na promocję „Akcja specjalna. Obstawiaj i wygraj podwójnie” to 25 000 PLN. Ta kwota zostanie podziela pomiędzy graczom, których zakłady zostały rozliczone,jako wygrane i spełniają powyższe warunki promocji.

Bonus za rejestrację STS.

Bardzo ciekawy pakiet powitalny każdemu graczowi przygotował bukmacher STS. Typerzy, którzy dokonają rejestracji konta, a poza tym wpiszą hasło promocyjne –>> BETONLINE dokonają aktywacji pakietu powitalnego. Łącznie gracze na start mogą otrzymać nawet 1229 PLN.

Wówczas kwota o wartości 29 PLN trafi na konto gracza i to bez żadnej wpłaty. Wystarczy poprawnie przejść proces weryfikacji danych, a w zamian zostaną przyznane środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie STS.

Na premię, aż do 1200 PLN może liczyć ten gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. Bowiem wówczas na konto typera trafi bonus równowartości dokonanej wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetting 2021: Toughest situational spot for every Euro team
Następny artykułJermaine continues to stake his claim as the young successor to Deontay
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.