W związku ze spotkaniem eliminacyjne pomiędzy Łotwą z Polską podczas eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której to akcji przyznaje freebet za przegrany kupon.

Eliminacje Mistrzostw Europy mniejsze przegrane u bukmachera STS
STS darmowy freebet

STS darmowy freebet

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 10 października do godziny 20:45, czyli momentu rozpoczęcia się rywalizacji pomiędzy Łotwą z Polską.

Bukmacher STS dopuszcza zarówno kupony SOLO jak i AKO. Jednak trzeba do nich dodać zdarzenie specjalne „Lewandowski strzeli bramkę i Polska powyżej 2.5 bramki”.

Stawka kuponu musi wnieść równą kwotę 21 PLN. Jednak należy pamiętać, że kupon musi zostać zagrany za środki własne. Granie środkami bonusowymi jest wykluczone w tej akcji.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher STS przyzna darmowego freebeta o wartości 10 PLN pod warunkiem:

  • kupon pojedynczy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane
  • kupon wielozdarzeniowy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane, zaś pozostałe typy były trafione

STS: Pakiet startowy dla graczy

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. Dzięki temu bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.

A nie da się ukryć, że wspomnianych operator przyznaje darmowe bonusy dla swoich graczy, ponieważ typerzy na start po wpisaniu kodu promocyjnego mogą liczyć na freebet 29 PLN, bonus równowartości wpłaty do 1200 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZakład Bez Ryzyka w STS. 200 PLN dla nowych graczy!
Następny artykułBonus od STS na League of Legends World Championship
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.