Darmowy voucher o wartości 40 PLN oferuje swoim graczom bukmacher STS. Wystarczy pobrać najnowszą aplikację tego operatora, a następnie ją pobrać, aby cieszyć się z darmowych środków.

Darmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS
Voucher od bukmachera STS

Voucher od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, ale wcześniej NIE KORZYSTAŁY z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja dostępna jest graczom do 5 października do godz. 23:59.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Wystarczy najpierw pobrać aplikację mobilną bukmachera STS. Można to zrobić ze strony www.sts.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces nie zajmie dla typera zbyt wiele czasu.

Następnie trzeba się do tej aplikacji zalogować i wyrazić chęć otrzymania bonusu. Należy to zrobić w bocznym menu aplikacji „Bonusy i aplikacje„.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

To sprawi, że darmowy voucher o wartości 40 PLN znajdzie się na koncie gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty.

STS kod promocyjny na start

Bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy freebet bez start i to bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta, aby otrzymać środki na grę.

Natomiast po dokonaniu pierwszej wpłaty bukmacher STS przyzna bonus równowartości depozytu. Maksymalnie typer może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja na Gran Prix Polski w żużlu u bukmachera STS
Następny artykułZakład Bez Ryzyka w STS. 200 PLN dla nowych graczy!
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.