Bukmacher STS oferuje ciekawą promocję swoim graczom 'Eliminacyjne emocje rządzą”, w której to przyznaje darmowy bonusy w wysokości 40 PLN graczom do wykorzystania na aplikacji mobilnej.

Darmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS do wykorzystania z aplikacji mobilnej
Voucher od bukmachera STS 40 PLN na grę

Voucher od bukmachera STS 40 PLN na grę

Oferta skierowana jest do wszystkich graczy, którzy wcześniej nie posiadają aplikacji mobilnej. Chcąc z niej skorzystać nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to pobranie i zainstalowanie aplikacji mobilnej bukmachera STS do dnia 25 lipca do godziny 23:39.

Pobrać ja można ze strony bukmachera STS. Ten proces nie zajmie Ci zbyt wiele czasu.

sts kod bonusowy za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Następnie trzeba wyrazić chęć odebrania bonusu. Należy to zrobić w bocznym menu aplikacji w opcji „Bonusy i akcje”.

To wszystko sprawi, że bonus trafi na konto gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty. Otrzymana gotówka będzie do wykorzystania z aplikacji mobilnej, a znajdzie się ona na koncie gracza do 26.07 w sekcji „Bonusy i akcje”.

Bonus bez wpłaty własnej u bukmachera STS

SS oferuje swoim graczom darmowy bonus w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy założyć nowe konto i wpisać kod promocyjny BETONLINE, a wówczas na koncie znajdą się darmowe środki i to bez wykonania żadnej wpłaty.

Poza tym ten bukmacher zwiększa pierwszy depozyt. Wystarczy dokonać wpłatę, aby otrzymać jej równowartość w formie środków bonusowych. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS bonus powitalny na zakład bez ryzyka na start do 200 PLN.
Następny artykułDarmowe bonusy dla graczy od bukmachera STS
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.