Już we wtorek 19 listopada Polacy rozegrają ostatnie spotkanie podczas eliminacji Mistrzostw Europy 2020. Rywalem Biało – Czerwonych na PGE Narodowym będzie Słowenia. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję sowim graczom, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Darmowy bonus na mecz Polska - Słowenia u bukmachera STS
STS: Promocje 2019

STS: Promocje 2019

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest do 19 listopada 2019 do godz. 20:45. Gracz swojego udziału nie musi nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu SOLO lub AKO. Na kuponie pojedynczym musi znaleźć się jedynie zakład specjalny “Wojciech Szczęsny zachowa czyste konto, a w meczu Polska strzeli minimum 3 bramki”.. Na zakładzie wielozdarzeniowym mogą znajdować się również inne zdarzenia, ale muszą zostać one rozliczone najpóźniej do godziny 23:59 dnia 20.11.2019 r

polski bukmacher sts bonus bez wpłaty
Obstawianie za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus bez depozytu

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 28 PLN. Jednak z akcji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady wykluczone za środki bonusowe.

Jeśli zagrany kupon spełnia powyższe warunki, a zakład specjalny został rozliczony jako przegrany to bukmacher STS dokona zwrotu stawki. W przypadku zakładu wielozdarzeniowego wszystkie pozostałe typy muszą zostać rozliczone jako wygrane. W razie wygranej cała kwota znajdize się na koncie gracze.

STS: Darmowy kod promocyjny

Bukmacher STS oferuje nowym graczom najnowszy pakiet powitalny, gdzie to na start można otrzymać: freebet o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za wpłatę oraz zakład bez ryzyka do 200 PLN.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Po czym automatycznie pakiet powitalny zostanie aktywowany przez bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy bonus powitalny u bukmachera STS
Następny artykułBonus od bukmachera STS na skoki narciarskie w Wiśle
Darmowe promocje bukmacherskie i bonusy od legalnego bukmachera STS. Darmowe zakłady, freebety i bonus bez depozytu dla nowych graczy. STS kod promocyjny: BETONLINE. Darmowe 29 PLN bez depozytu na obstawianie meczów w STS.